• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policyjne wideorejestratory. Kolejny polski absurd?
. <!-- m --><a class="postlink" href="http://moto.onet.pl/policyjne-wideorejestratory-kolejny-polski-absurd/m1pqx">http://moto.onet.pl/policyjne-wideoreje ... surd/m1pqx</a><!-- m --> Zauważyłem wyjeżdżającą z bocznej drogi nieoznakowaną Vectrę. Postanowiłem wtedy włączyć tempomat na 90 km/h. Radiowóz gwałtownie zaczął się do mnie zbliżać. Jechał za mną około dwóch kilometrów. Zostałem zatrzymany i poinformowany o dwóch pomiarach. Pierwszy wskazał 126 km/h, a drugi 89 km/h. Policjanci stwierdzili, że gwałtownie zwolniłem. Natomiast prawda była taka, że w tym czasie jechałem z równą prędkością. Prędkość 126 km/h to prędkość zbliżającego się gwałtownie samochodu policyjnego, nie moja – twierdzi. Odmówił przyję
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
. <!-- m --><a class="postlink" href="http://moto.onet.pl/policyjne-wideorejestratory-kolejny-polski-absurd/m1pqx">http://moto.onet.pl/policyjne-wideoreje ... surd/m1pqx</a><!-- m --> Zauważyłem wyjeżdżającą z bocznej drogi nieoznakowaną Vectrę. Postanowiłem wtedy włączyć tempomat na 90 km/h. Radiowóz gwałtownie zaczął się do mnie zbliżać. Jechał za mną około dwóch kilometrów. Zostałem zatrzymany i poinformowany o dwóch pomiarach. Pierwszy wskazał 126 km/h, a drugi 89 km/h. Policjanci stwierdzili, że gwałtownie zwolniłem. Natomiast prawda była taka, że w tym czasie jechałem z równą prędkością. Prędkość 126 km/h to prędkość zbliżającego się gwałtownie samochodu policyjnego, nie moja – twierdzi. Odmówił przyję
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
I dlatego warto mieć rejestrator trasy z GPS.
No chyba ,że ktoś szaleje z prędkościami to w tedy może się sam wkopać na większy mandat.
Edit:
W Stop drogówce złapali kiedyś jakąś kobietę.
Policjant pokazał jej nagranie mówiąc:
"Tu jest pani prędkość a tuta radiowozu".
Nie klikaj w telefon
[Obrazek: out.php?i=712013_dddddddddd.png]

Odpowiedz
I dlatego warto mieć rejestrator trasy z GPS.
No chyba ,że ktoś szaleje z prędkościami to w tedy może się sam wkopać na większy mandat.
Edit:
W Stop drogówce złapali kiedyś jakąś kobietę.
Policjant pokazał jej nagranie mówiąc:
"Tu jest pani prędkość a tuta radiowozu".
Nie klikaj w telefon
[Obrazek: out.php?i=712013_dddddddddd.png]

Odpowiedz
No fajnie, tylko jak ktoś nie ma tego bajer, to może się na prawdę nieźle wkopać... O.o Jedziesz zgodnie z przepisami a dowalają mandat na 300zł albo lepiej.
Jeszcze jedno pytanie. jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, odmawiam przyjęcia mandatu. Czy wówczas w sądzie muszę sobie znaleźć jakiegoś prawnika, czy dostaję obrońce z urzędu?
Twój podpis był niezgodny z regulaminem.

Odpowiedz
No fajnie, tylko jak ktoś nie ma tego bajer, to może się na prawdę nieźle wkopać... O.o Jedziesz zgodnie z przepisami a dowalają mandat na 300zł albo lepiej.
Jeszcze jedno pytanie. jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, odmawiam przyjęcia mandatu. Czy wówczas w sądzie muszę sobie znaleźć jakiegoś prawnika, czy dostaję obrońce z urzędu?

Odpowiedz

Odpowiedz
Dostaniesz obrońce z urzędu, który po rozprawie pójdzie z sędzią na piwo. A tak serio to chyba w takich sprawach bronisz się sam.

Odpowiedz
Dostaniesz obrońce z urzędu, który po rozprawie pójdzie z sędzią na piwo. A tak serio to chyba w takich sprawach bronisz się sam.

Odpowiedz

Odpowiedz
Oczywiście, że dasz radę. Jeśli masz odpowiednią wiedzę i dowody to tak na prawdę możesz dużo zdziałać.
Mój znajomy kiedyś bronił się przed podobną interpretacją Panów policjantów, tylko miał stworzoną aplikację, która monitorowała jego prędkość i trasę w internecie na podstawie komputera samochodowego i wytworzonego oprogramowania.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości