Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Straż Miejska, GITD i inni pogromcy morderców..
#45
profesjonalizm w każdym calu
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#46
gdzieś czytałem, że sądy nie przyjmują takich wniosków od SM - wniosek jest składany, a sąd odsyła go do uzupełnienia i na tym sprawa się kończy. Ale też jestem ciekaw, czy będzie ciąg dalszy Wink jak dostaniesz jakieś pismo załącz skan Big Grin
 
Odpowiedz
#47
gdzieś czytałem, że sądy nie przyjmują takich wniosków od SM - wniosek jest składany, a sąd odsyła go do uzupełnienia i na tym sprawa się kończy. Ale też jestem ciekaw, czy będzie ciąg dalszy Wink jak dostaniesz jakieś pismo załącz skan Big Grin
 
Odpowiedz
#48
gdzieś czytałem, że sądy nie przyjmują takich wniosków od SM - wniosek jest składany, a sąd odsyła go do uzupełnienia i na tym sprawa się kończy. Ale też jestem ciekaw, czy będzie ciąg dalszy Wink jak dostaniesz jakieś pismo załącz skan Big Grin
 
Odpowiedz
#49
Witam.

Akcja: Trzy dni, trzy interwencje. Ulubione godziny to okolice 7 i 15, czyli godziny przyprowadzania i odbierania dzieci do przedszkola.
W pozostałych godzinach cisza i spokój, można parkować na zakazie:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=apYNf3gretw&feature=player_embedded[/youtube]
Pozdrawiam.
Jacek
 
Odpowiedz
#50
Nurtuje mnie pytanie, Czy straż miejska może mnie zatrzymać tak jak policja?. Czyli podjeżdżają radiowozem, włączają sygnały dźwiękowe oraz świetlne i każą mi zjechać .
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#51
Nurtuje mnie pytanie, Czy straż miejska może mnie zatrzymać tak jak policja?. Czyli podjeżdżają radiowozem, włączają sygnały dźwiękowe oraz świetlne i każą mi zjechać .
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#52
Nurtuje mnie pytanie, Czy straż miejska może mnie zatrzymać tak jak policja?. Czyli podjeżdżają radiowozem, włączają sygnały dźwiękowe oraz świetlne i każą mi zjechać .
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#53
Z tego co mi wiadomo obecnie mogą - wcześniej nie mogli.
 
Odpowiedz
#54
Z tego co mi wiadomo obecnie mogą - wcześniej nie mogli.
 
Odpowiedz
#55
Z tego co mi wiadomo obecnie mogą - wcześniej nie mogli.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości