• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sami zobaczcie :( ja p.......e !!!
Franz, z całym szacunkiem, ale absolutnie nie zgadzam się z Twoją filozofią życiową.
Oszustwo jest zawsze oszustwem i nie ma co szukać tu jakiegokolwiek usprawiedliwienia takich praktyk. Albo ktoś jest uczciwy, albo nie … i żadna groźba utraty pracy nie ma nic do rzeczy. Długi i problemy finansowe nie są żadnym argumentem, bo nikt nikomu nie każe brać kredytu na mieszkanie. To dlatego ja mam być oszukiwany i płacić więcej, że mechanik ma kredyt … a gówno mnie to obchodzi, to nie mój kredyt i nie mam zamiaru czyjegoś spłacać.
W taki sposób można sobie wytłumaczyć motywację do każdego innego przestępstwa.

Bardzo błędne podejście. Czasy komuny na szczęście minęły i każdy jest kowalem swojego losu. Nie musi każdy być bogaty, ale uczciwym być powinien.

W całej rozciągłości, nie pierwszy raz, podpisuję się pod słowami Petera. W życiu każdy ma wybór, być uczciwym lub nie. Dodam tylko, że nie jest już tak, że uczciwy = frajer. Coraz więcej ludzi ma dość totalnej obłudy, kłamstwa i fałszu, i szuka w relacjach międzyludzkich tej prostej cechy: uczciwości :okman:
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

W całej rozciągłości, nie pierwszy raz, podpisuję się pod słowami Petera. W życiu każdy ma wybór, być uczciwym lub nie. Dodam tylko, że nie jest już tak, że uczciwy = frajer. Coraz więcej ludzi ma dość totalnej obłudy, kłamstwa i fałszu, i szuka w relacjach międzyludzkich tej prostej cechy: uczciwości :okman:

Skocz do:

Browsing: 1 gości