Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkingowy Burak
#12
Miałeś szczęście że nie trafiłeś na gostka któremu nie zależy na aucie, bo mógłby cię przepchnąć, przy okazji masakrując błotnik i urywając zderzak.
 
Odpowiedz
#13
Ja takiemu przykleiłam ch*** na szybie :ojej:
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#14
Ja takiemu przykleiłam ch*** na szybie :ojej:
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#15
Ja takiemu przykleiłam ch*** na szybie :ojej:
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#16
Ja takiemu przykleiłam ch*** na szybie :ojej:
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#17
Wtedy spisalem marke, i numer auta. Jak by tak zrobil to bym na Policje poszedł.
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.
 
Odpowiedz
#18
Wtedy spisalem marke, i numer auta. Jak by tak zrobil to bym na Policje poszedł.
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.
 
Odpowiedz
#19
Wtedy spisalem marke, i numer auta. Jak by tak zrobil to bym na Policje poszedł.
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.
 
Odpowiedz
#20
Wtedy spisalem marke, i numer auta. Jak by tak zrobil to bym na Policje poszedł.
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.
 
Odpowiedz
#21
puder napisał(a):Miałeś szczęście że nie trafiłeś na gostka któremu nie zależy na aucie, bo mógłby cię przepchnąć, przy okazji masakrując błotnik i urywając zderzak.

Mnie też mogło by nie zależeć na czymś .... i do czego by to doprowadziło :chmm:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#22
puder napisał(a):Miałeś szczęście że nie trafiłeś na gostka któremu nie zależy na aucie, bo mógłby cię przepchnąć, przy okazji masakrując błotnik i urywając zderzak.

Mnie też mogło by nie zależeć na czymś .... i do czego by to doprowadziło :chmm:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości