• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blablacar
Prawda z tymi krótkimi trasami, ale ogólnie blablacar to świetna sprawa.

Odpowiedz
Wszystko zależy jak się trafi. Mam znajomych , którzy trafili na tak pokręconych kierowców, ze więcej nie skorzystają. Mam tez takich, którzy na wszystkie długie trasy próbują siebie przez blabla znaleźć pasażerów i w rzeczywistości wcale nie jest to takie łatwe. Ludzie rezygnują czasami w ostatniej chwili. Oczywiście raczej ludzie chwalą, sam może niedługo spróbuję, ale raczej zaoszczędzona kasa to będzie bonus, a nie podstawa kalkulacji kosztów wyjazdu, bo się można łatwo przejechać Smile
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
Wszystko zależy jak się trafi. Mam znajomych , którzy trafili na tak pokręconych kierowców, ze więcej nie skorzystają. Mam tez takich, którzy na wszystkie długie trasy próbują siebie przez blabla znaleźć pasażerów i w rzeczywistości wcale nie jest to takie łatwe. Ludzie rezygnują czasami w ostatniej chwili. Oczywiście raczej ludzie chwalą, sam może niedługo spróbuję, ale raczej zaoszczędzona kasa to będzie bonus, a nie podstawa kalkulacji kosztów wyjazdu, bo się można łatwo przejechać Smile
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
Czas chyba wypróbować jako pasażer Wink na razie jestem zaskoczony ilością dostępnych połączeń.

Odpowiedz
Czas chyba wypróbować jako pasażer Wink na razie jestem zaskoczony ilością dostępnych połączeń.

Odpowiedz
niezły pomysł. To jest jak Ojciec mi kiedyś opowiadał odnośnie jady autostopem kiedyś. Były specjalne książeczki i sie stemple dawało dla kierowcy. Dla najlepszych były oczywiście nagrody Smile

Odpowiedz
czy ktoś przerabiał już przypadek odszkodowania NW dla pasażerów którzy płacą za przewóz?
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
Dlatego w blablacar zrobili opcje wyszukiwania kobiet jako kierowców
Supported by Yanosik, Naviexpert Lifetime.

Odpowiedz
Bo "kobiety jeżdżą bezpieczniej" Big Grin

Tapnięte, to tapnięte... po co drążyć temat.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości