• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Straż Miejska chowa fotoradar między kubłami na śmieci
Strażnicy Miejscy wpadli na pomysł, aby wystawiać fotoradar w tym samym dniu co komunalka wywozi śmieci. Licząc że duża ilość kubłów zdezorientuje kierowców i nie zauważą ich przenośnego studia fotograficznego. Ale społeczność Yanosikowa jest spostrzegawcza i nie da się zmanipulować . :hehe:

Fotka
[Obrazek: b6757eabb39e.jpg]

Film
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=f9vxp6ipbdo[/youtube]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Strażnicy Miejscy wpadli na pomysł, aby wystawiać fotoradar w tym samym dniu co komunalka wywozi śmieci. Licząc że duża ilość kubłów zdezorientuje kierowców i nie zauważą ich przenośnego studia fotograficznego. Ale społeczność Yanosikowa jest spostrzegawcza i nie da się zmanipulować . :hehe:

Fotka
[Obrazek: b6757eabb39e.jpg]

Film
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=f9vxp6ipbdo[/youtube]

Odpowiedz
Szopka :anyproblem:
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Szopka :anyproblem:

Odpowiedz
z turoniami...Smile
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
z turoniami...Smile
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
[attachment=o608][attachment=o609]Dziś też stali, ale 3 ulice wcześniej. Chyba kasa się kończy w budżecie. :/

Odpowiedz
[attachment=o608][attachment=o609]Dziś też stali, ale 3 ulice wcześniej. Chyba kasa się kończy w budżecie. :/

Odpowiedz
:helou:

Ciekawe jaka by była reakcja jeśli służby komunalne by się zainteresowały i "pomyliły" ze śmietnikiem Big Grin albo jak bym podjechał i koło tego "pudła na śmieci" położył worek hmmm ... wypełniony pampersami mojej córki Big Grin a haha

Odpowiedz
:helou:

Ciekawe jaka by była reakcja jeśli służby komunalne by się zainteresowały i "pomyliły" ze śmietnikiem Big Grin albo jak bym podjechał i koło tego "pudła na śmieci" położył worek hmmm ... wypełniony pampersami mojej córki Big Grin a haha

Odpowiedz
okoniowaty napisał(a):albo jak bym podjechał i koło tego "pudła na śmieci" położył worek hmmm ... wypełniony pampersami mojej córki Big Grin a haha

od dziś wrzucam pampersy do bagażnika... może kiedyś się przydadzą :-)

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości