• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska - Granice absurdu.
Co w tym kraju się dzieje... Aż strach się bać!

Odpowiedz
Pędził 140 km/h, zabił trójkę nastolatków. Obrona proponuje karę: 2 lata więzienia, ale w zawieszeniu :face:

Kolejny co ma plecy ?

źródło
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.tvn24.pl/jechal-140-km-h-w-terenie-zabudowanym-zabil-trojke-nastolatkow,522727,s.html">http://www.tvn24.pl/jechal-140-km-h-w-t ... 727,s.html</a><!-- m -->
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
naidoo2009 napisał(a):Pędził 140 km/h, zabił trójkę nastolatków. Obrona proponuje karę: 2 lata więzienia, ale w zawieszeniu

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że zapadnie wyrok skazujący na bezwzględne pozbawienie wolności na okres minimum 5 lat.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
A porządnych dróg jak nie było tak nie ma. Czy to naprawdę tak ciężko by było zapędzić to towarzystwo do robót pod kontrolą?

Odpowiedz
mbiela napisał(a):Czy to naprawdę tak ciężko by było zapędzić to towarzystwo do robót pod kontrolą?

Tak, w polskich realiach to jest b. trudne, wręcz niemożliwe do realizacji.

Odpowiedz
Szofer napisał(a):bezwzględne pozbawienie wolności na okres minimum 5 lat.
A czemu nie 75 ?? 3x25 to mi tyle wychodzi.. :anyproblem: :anyproblem:

Odpowiedz
Eragon napisał(a):A czemu nie 75 ?? 3x25 to mi tyle wychodzi.. :anyproblem: :anyproblem:

Dlatego, że 19-lat to jeszcze dzieciak. 10, 15, czy 25 lat życia zabitym nie wróci. 5 lat to wystarczający czas na przemyślenie dotychczasowego życia i dokonanie właściwego wyboru na lata kolejne. Jakby sprawa dotyczyła 30-latka nie byłbym już tak łaskawy.

Odpowiedz
Takie jest nasze chore prawo. Tylko siedzieć i modlić się, abyśmy nie zostali poszkodowanymi przez te zagmatfane absurdy.

Odpowiedz
malak21 napisał(a):Jak słysze ze ktos ma 400 zł na przeżycie miesiecznie a alkoholik jak sie leczył ma prawo do renty która wynosi 550zł to to jest dobiero absurd.

Szaraki to i tak małe piwo ... U mnie (Wrocław) to wszyscy ze szczytów lokalnej władzy, "dorabiają" sobie jako członkowie rad nadzorczych samorządowych spółek. Przyjdzie jeden z drugim raz w miesiącu, a bywa i rzadziej na posiedzenie zarządu firemki i inkasuje 2000,- zł za to, że on się zna... prezesów tych firm, bo mu podlegają, jako zwierzchnikowi.
Później, mądra głowa, z miną mędrca pieprzy w telewizji o swoich sukcesach w walce z bezrobociem, które jest już mniejsze niż 10%. Ani się nie zająknie, że statystyki faktycznie ma dobre, ale za nimi kryją się głodowe zarobki, rzędu < 400 Euro/miesiąc we wspaniałych SSE.

Odpowiedz
Romanów DK1 kolejnym miastem gdzie FR łapie na czerwonym
z własnego doświadczenia dodam, że tam gdzie występują liczniki (nawet jeśli jest tam zainstalowany FR) ruch jest płynniejszy i o wiele mniej zatrzymań na aucie poprzedzającym

rozbiło mnie to tłumaczenie:
"W Częstochowie pierwotnie miały przy skrzyżowaniu stanąć liczniki czasu, które informowałyby kierowców, za ile sekund zmieni się światło. Dyrektor Sikora kilka miesięcy wcześniej mówił, że chce dać szansę kierowcom na to, aby unikali wykroczeń i w efekcie mandatów. MZDiT jednak nieoczekiwanie zmienił zdanie.
- Po analizach uznaliśmy, że to niebezpieczne, bo kierowcy dekoncentrują się patrząc na liczniki czasu i w efekcie, albo nagle hamują, stwarzając niebezpieczne sytuacje na drodze - mówi Mariusz Sikora. "

źródło: czestochowa.naszemiasto.pl
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
Nie hamują - źle
Hamują - jeszcze gorzej Big GrinD
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości