• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska - Granice absurdu.
Moje obawy o przyszłość Polski wyrażone za pomocą mojego hobby
[Obrazek: polska2015.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Nie własnie tak, nie będzie bo się nie damy

Odpowiedz
Policja zatrzymując za przekroczenie prędkości, nie oznakowanym radiowozem, jednocześnie sama łamie przepisy. Mierząc naszą prędkość nie są pojazdem uprzywilejowanym - a jadą tyle co my. Według obowiązującego prawa powinni jechać zgodnie z przepisami i w momencie gdy podejrzewają nas o nie przestrzeganie przepisów powinni włączyć sygnały świetlny i dźwiękowy wtedy ewentualnie zmierzyć nam prędkość - co nie ma sensu, bo od razu zwalniamy, mogą jechać z maksymalną dozwoloną prędkością i gdy ich wyprzedzimy włączyć "uprzywilejowanie" i tylko nam udowodnią, że prędkość przekroczyliśmy, ale o ile z tym już będą mieli problem.
Moim zdaniem opisana sytuacja jest absurdem Smile

Odpowiedz
Kierowca, będący pod wpływem amfetaminy, zabija na pasach pieszą. Sąd z miejsca zabiera mu prawo jazdy i toczy się rozprawa.
Na jednej z rozpraw po 10 miesiącach, podejrzany składa wniosek by zwrócono mu prawo jazdy, ponieważ potrzebne mu jest do pracy jako taksówkarz oraz i tak do tej pory porusza się autem bez prawa jazdy. Sąd się przychyla do wniosku argumentując że, zatrzymanie uprawnień jest nieskutecznym środkiem, i tak oto uprawnienia zostają zwrócone. Dla mnie to paranoja.

Odpowiedz
polowania czas nastał
"dziś 26.12.15 do godziny 11: 20 dziewięciu kierowców straciło prawo jazdy we Wrocławiu.
Najlepsze strzały ul Lotnicza i Graniczna za prędkość w terenie zabudowanym"

dla niezorientowanych
Lotnicza - dojazd do AOW (autostradowa obwodnica Wrocławia) w 80% dwupasmówka z ruchem regulowanym, w dużej części brak zagrożeń, panowie łapią najczęściej w miejscu zjazdu z AOW (gdy jeszcze prędkości nie wytracimy)
Graniczna - dojazd do AOW/Lotniska, 100% dwupasmówka z rondami, teren zabudowany w parki, magazyny i parkingi przed lotniskiem...
bardzo dobra infrastruktura - chodniki, ścieżki, przejścia etc.

EDIT:
eh, ale złapanie pijanego to już przerosło Sad
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9228569,wroclawianka-chciala-pomoc-w-zlapaniu-pijanego-kierowcy-policjanci-nie-dali-rady,id,t.html">http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html</a><!-- m -->
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
Bo liczą się złapani i statystyki a nie praca czy bezpieczeństwo.

Oby Pani Monika nie miała problemów przez tą sytuację, mogą posądzić ją o to że pozwoliła prowadzić po pijaku Smile

Odpowiedz
nie mam nic do wyłapywania piratów, ale gdy to ma jakieś przełożenie na faktyczne bezpieczeństwo, a nie jedyne statystyki
@Szofera filmy idealnie pokazują jak niebieska formacja ma się do ograniczeń w tychże miejscach /lub o podobnych parametrach/

co do pani Moniki to wcale by mnie nie zdziwiło jakby ją pociągnięto do odpowiedzialności za brak skuteczności działania niebieskiej formacji.

Odpowiedz
NCMSN napisał(a):Najlepsze strzały ul Lotnicza i Graniczna za prędkość w terenie zabudowanym"

Dla jasności: nie żal mi tych kierowców, dobrze, że zostali wyeliminowani z ruchu na jakiś czas...
Dalej już będę pisał w odniesieniu do tubylców i osób znających Wrocław.
Ten sam wynik, policjanci osiągnęliby susząc na ulicach poprzedzających dwie wymienione tj. Legnickiej i Strzegomskiej.
Tylko jak suszyć na Legnickiej, gdy tam przemieszczają się ... radiowozy. Kowalskiego wyprzedza policyjny mercedes BB siedemset coś, a tylko Kowalski ma bulić. A tak na Lotniczej sytuacja jest czysta: policjanci skręcili już w Milenijną, a do suszenia pozostały już tylko szaraki ...
9-ciu kierowców bez PJ w jedno przedpołudnie to całkiem dobry wynik, ale niesmak pozostał ...

PS.
W Wigilię (ok. 22:30) Policja kontrolowała pojazdy na ul. Legnickiej, między wiaduktami ... mieli pełne ręce roboty, a było to zaledwie 2 km od wrocławskiego Rynku. Można ? Można ... i nie trzeba jechać na rogatki miasta.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
NCMSN napisał(a):eh, ale złapanie pijanego to już przerosło Sad
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9228569,wroclawianka-chciala-pomoc-w-zlapaniu-pijanego-kierowcy-policjanci-nie-dali-rady,id,t.html">http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html</a><!-- m -->

Co do tego, napiszę tak ... w 1993 lub 1994 r. piliśmy wódę, w niemieckiej wiosce, w okolicach Hamburga. Ok. 23-ciej dwóch Niemców urwało się z imprezy, wsiadło do samochodu i ruszyli drogą gruntową w kierunku drogi gminnej. Na drogę gminną już nie wjechali, a kierowca stracił PJ i został zabrany na komisariat.
Cóż, przeszło 20 lat później, w Polsce, takie działanie jest niemożliwe ... nie da się dopytać kobiety o nr tablicy rejestracyjnej ... nie da się, nie uda się, trudności piętrzą się lawinowo :anyproblem:

Odpowiedz
@Szofer, jest jeszcze inny aspekt - popatrz na komentarze pod artykułem... wiele z nich w negatywnym tonie wypowiada się o p. Monice (jeśli to jej prawdziwe imię), że jest kapusiem, konfidentem... że takim działaniem komuś zniszczy życie...
eh,
to lepsze takie przyzwolenie na łamanie prawa i wypuszczenie potencjalnego mordercy na łowy :/
normalnie paranoja :/

Odpowiedz
NCMSN napisał(a):to lepsze takie przyzwolenie na łamanie prawa i wypuszczenie potencjalnego mordercy na łowy :/
normalnie paranoja :/
właśnie tak: paranoja, totalna krótkowzroczność. Dopiero, jak Zdzicho od kielicha rozpierniczy na pasach matkę, żonę lub kochankę, to przychodzi refleksja i żal, że można było temu zaradzić ... nie można było ... zabrakło "konfidenta".

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości