• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy używacie "niewidzialnej wycieraczki" ?
Zawsze gdy woskuje samochód, nacieram nim również szyby. Efekt podobny a nawet lepszy niż na filmiku. :wink:

Odpowiedz
Fumfelos napisał(a):Zawsze gdy woskuje samochód, nacieram nim również szyby. Efekt podobny a nawet lepszy niż na filmiku. :wink:

Przednią też?

NCMSN napisał(a):efekt na moim aucie

Niewidzialna wycieraczka, ale jaki producent i jaki produkt? W sklepach nie tylko można kupić Autoland Niewidzialna Wycieraczka.

Odpowiedz
Fumfelos napisał(a):Zawsze gdy woskuje samochód, nacieram nim również szyby. Efekt podobny a nawet lepszy niż na filmiku. :wink:

Przednią też?

Niewidzialna wycieraczka, ale jaki producent i jaki produkt? W sklepach nie tylko można kupić Autoland Niewidzialna Wycieraczka.

Odpowiedz
Ja przy okazji mycia na bezdotykowej potrafię sobie machnąć woskiem po szybach jak zostanie trochę czasu, ale żeby sobie specjalnie cos kupować i aplikować to nie czułem takiej potrzeby. Nie przeszkadzają mi zwykłe wycieraczki Tongue
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
Ja przy okazji mycia na bezdotykowej potrafię sobie machnąć woskiem po szybach jak zostanie trochę czasu, ale żeby sobie specjalnie cos kupować i aplikować to nie czułem takiej potrzeby. Nie przeszkadzają mi zwykłe wycieraczki Tongue
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
Od dawna mam w głowie taka aplikację, ale jeszcze nie dojrzała..
Kiedys był preparat o nazwie RAIN-X ..
Teraz bezposrednio nazywają..

Odpowiedz
Od dawna mam w głowie taka aplikację, ale jeszcze nie dojrzała..
Kiedys był preparat o nazwie RAIN-X ..
Teraz bezposrednio nazywają..

Odpowiedz
produkt jaki mi naniesiono to Neoxal Glass

przy predkosciach 60-100 (czasem i 120) nawet w mocnym deszczu nie uzywalem wycieraczek
tutaj z racji oberwania chmury chcialem zrobic test na ile jest to skuteczne
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
produkt jaki mi naniesiono to Neoxal Glass

przy predkosciach 60-100 (czasem i 120) nawet w mocnym deszczu nie uzywalem wycieraczek
tutaj z racji oberwania chmury chcialem zrobic test na ile jest to skuteczne
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
Interceptor napisał(a):

Przednią też?

Tak, przednią też. Trzeba pamiętać aby dobrze rozetrzeć taki woski, żeby nie było jakichkolwiek smug na szybie.

Odpowiedz
ponad 2 tyg. i 3 myciach (bezdotykowych) od naniesienia

Zobaczyłem ten film i sporo więcej na Twoim kanale i tak mi się zebrało...
Wrzucasz filmy z przewinieniami i niebezpiecznymi zachowaniami innych kierowców -o.k.
Ale obdarzasz ich przy tym w opisach rożnymi inwektywami, a jednocześnie sam zasuwasz podczas oberwania chmury 140km/h...?
No niby przepisowo, ale... na powyższym filmie to akurat ci "inni kierowcy" jadą sporo wolniej i bezpieczniej od Ciebie :wink:

Bez urazy, ale musiałem, bo poczułem jakiś niesmak...
Sorry za OT,
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości