Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmiecenie w m. publicznym
#1
[youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xbs6eMxa5ds[/youtube]

Jakie macie zdanie o tej "akcji"? Popieracie to w takiej formie jak na filmiku czy wręcz przeciwnie? I jakie jest Wasze ogólne zdanie na ten temat?
[Obrazek: MLP-1.png]

5W40 Castrol EDGE

Punktów już brak Big Grin

Sprzęt muzyczny w wozie:
Symphony CD, tył Diora GDK 6907 w skrzynkach
W planach: Excursion sx-6c, Crunch x4150
 
Odpowiedz
#2
Jakoś uczyć trzeba :-)
No i jest 6 punktów i 500zł - za co - za 600 milisekund na czerwonym!
Chcesz być wesoły? Poluj na ośmioły!
 
Odpowiedz
#3
Śmiecenie powinno być bezwzględnie karane np. mandatem 100,- złotowym. Kara powinna być nieuchronna.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#4
łooo i to kobieta Smile wg mnie troche przesadzona reakcja, ale jeśli komuś coś wypadnie z auta to oczywiście trzeba to zwrócić Smile
 
Odpowiedz
#5
swoje 2 grosze dorzucę - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?p=35427#p35427">viewtopic.php?p=35427#p35427</a><!-- l -->
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#6
Nie jestem fanką śmiecenia, wręcz wrogiem, zdarza mi się popalać i zawsze na peta szukam kosza, o większych rzeczach nie wspomnę. Pracując na wsi widzę, że ludzie wszystko rzucają tam gdzie stoją, często nawet stojąc i gadając przy koszu paragonu wywalają pod nogi. Nie powiem, że jestem święta bo zdarzyło mi się wyrzucić peta za okno, w obecnym aucie nigdy nie używałam popielniczki, a palę "okazjonalnie" zazwyczaj z nudów, albo jak mnie sen łapie (wtedy czasem podczas jazdy), ale nie rozumiem jak można wypić napój i wywalić butelkę gdzie popadnie, albo odpalić papierosa nie wiedząc gdzie jest kosz. Rozumiem, że nie można popadać w skrajności, ale jak sobie tą ziemię urządzimy tak będziemy mieć. Ciekawa jestem jak postępują w domu Ci z pierwszego filmiku Wink
 
Odpowiedz
#7
Kura tak robi, że tam gdzie stoi to nasra. Mamy więcej zwoi i nie powinniśmy tak robić.
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#8
Widzę, iż zdania podobne jak moje. Też święty nie jestem, jakiś patyczek po lodzie czy inną pierdołę to zdarzy mi się wyrzucić, ale butelkę czy torbę z maka?..
[Obrazek: MLP-1.png]

5W40 Castrol EDGE

Punktów już brak Big Grin

Sprzęt muzyczny w wozie:
Symphony CD, tył Diora GDK 6907 w skrzynkach
W planach: Excursion sx-6c, Crunch x4150
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości