Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzicie ?
#12
ciuchcia, właśnie też zwróciłem na to uwagę, ale w sumie mam wrażenie, że nie było jasno powiedziane za co został ukarany, bo chyba powinien zostać ukarany za wjazd na torowisko wydzielone z jezdni (linia ciągła).
 
Odpowiedz
#13
@ciuchcia - czytałem o tym na wykopie, stosując się do pierwszego posta - pominąłem Tongue
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#14
Zauważyłem Big GrinD miałem odrobinę podobną sytuację, gdzie wmówili mi że zawracałem w miejscu niedozwolonym. W sądzie oczywiście wygrałem, ale brak znajomości przepisów przez osoby które mają pilnować ich przestrzegania to trochę jakby żart. W moim przypadku na ich obronę może zostać zaliczony fakt że to była prewencja, więc generalnie ruchem drogowym na co dzień się nie zajmują, ale w przypadku tych z filmu, to już skandal i żenada - do zwolnienia, albo przynajmniej jakieś cięcie "premii" i obowiązkowe szkolenie.


Chwile dalej(ok. 20min) jest to samo :o Zielony Avensis wyprzedza(widać wyraźnie że volvo nie zdążyło się jeszcze zatrzymać) przed przejściem, a wrobili go w omijanie pojazdu który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym Confusedhock: Różnica w mandacie za obydwa wykroczenia to 300zł i nie to żeby się mu nie należało(za głupotę i nieświadomą - czyli znacznie niebezpieczniejszą niż świadoma - jazdę), ale policja nie może sobie wymyślać wykroczeń z sufitu w oderwaniu od stanu faktycznego, co jak widać notorycznie robi Confusedhock:
Stan pkt 28
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości