• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pouczony za spowodowanie wypadku haha
pouczony za spowodowanie wypadku -http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zbigniew-chlebowski-tylko-pouczony-za-spowodowanie-wypadku,nId,1535831

:nocoment: Były poseł Platformy Obywatelskiej Zbigniew Chlebowski spowodował wypadek samochodowy, za który zwykły śmiertelnik zostałby ukarany 500 złotowym mandatem i co najmniej sześcioma punktami karnymi. Co ciekawe, Chlebowski został tylko pouczony. "Czyżby funkcjonariusze myśleli, że immunitet poselski obowiązuje dożywotnio?" - zastanawia się środowy "Fakt".
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
Co za ścierwa !!! I na takie kundle ja mam płacić podatki ? I kogo oni się bali ? Spoconej hieny cmentarnej ?! Co za dno... BAGNO :anyproblem:

Ktoś ładnie skomentował: "Orwell mówił, że: "Wszyscy są równi ale świnie są równiejsze"
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
mnie zastanawia co innego jak to pouczenie czy immunitet...
dlaczego osoba która została umoczona w jednej z ostatnich afer zostaje prezesem spółki skarbu państwa.
spółki która nie robi nic innego jak WYPRZEDAJE mienie (wagony) innych spółek.
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
NCMSN napisał(a):zostaje prezesem spółki skarbu państwa.

Nie, to już co najmniej od 10-ciu lat firma prywatna, bez jakiegokolwiek udziału Skarbu Państwa. Nie zmienia to jednak faktu, że pseudoekonomista, jak już wspomniałem - hiena cmentarna, został tam osadzony w ramach "układu". Po co ? By załatwiać dla Wagonu kontrakty, już z jak najbardziej państwowej firmy PKP Cargo. Folwark jak skurczysyn.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
nie wypowiem się na ten temat bo za mało miejsca na łacinę :anyproblem: :anyproblem: :!!!:
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
[Obrazek: 53594_3326_500_Granice-Absurdu.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości