• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolna, demokratyczna Polska
Witam,

tak wygląda Polska po 25 latach demokratycznych przemian:

- dresiarze wyrzucają dziennikarza z konferencji prasowej
- dresiarz podaje się za policjanta (przestępstwo) i nikt go nie zamyka
- policja nie jest wpuszczana do środka i to akceptuje
**********************************************************************************
to nawet w PRL-u, dziennikarze nie byli usuwani siłą z konferencji Urbana

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vs26k5wBAUM[/youtube]
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
w myśl głoszonego przez guru hasła: "róbta co chceta"

w mediach innych niż TVN można się po chwili doszukać takich oto informacji dot. Owsiaka
3Obieg: Złoty melon czy złote jaja
Kontrowersje: co Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak sami sobie podpisują i wypłacają
TVRepublika: Jasna Sprawa - czyli nowa firma Owsiaka założona metodą Amber Gold

sama idea WOSP jest jak najbardziej OK.
myślę, że jeśli 50% zakwestowanej kwoty zostanie przeznaczone na określony cel, będziemy mogli mówić o sukcesie.
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
tak sie sklada ze ostanio ogladam tv republika (ktore tu na forum ktos polecil), i juz wszystko ruzumiem.

niestety potwierdzily sie tylko podejzenia....kraj jest skorumpowany i skonczony!
chyba nikt tu watpliwosci nie ma, ktos widzial wczoraj na tv info po 19.00 jak Blaszczak z PISu byl atakowany przez prezentera Krasko w TVP INFO (gadali o padajacej kopalni...)

jak mu Blaszczak powiedzial na koniec ze jest pan prezenterem i reprezentuje pan ludzi nie partie polityczne...to sie uspokoil wtedy, co za kraj, na studiach mi mowili ze dziennikaz to osoba bezstronna a narzucanie sposoby myslenia lub postrzegania jest niezgodne z powolaniemn...

@Szofer, w tej kwestii i sposobu myslenia zgadzam sie z toba w 100% z reszta wiesz....
ps. ale filmow nie umiesz nagrywac Wink :wink:

pozdrawiam :helou: piwo leci!

TUTAJ JEST CALE NAGRANIE:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2glSqwKOfIg[/youtube]
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa

Odpowiedz
parę zdań w temacie całej afery od człowieka od którego wszystko się zaczęło:
Matka Kurka:
Gazeta Finansowa: Owsiak może już tylko milczeć
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
NCMSN napisał(a):Gazeta Finansowa: Owsiak może już tylko milczeć[/url]

Świetny artykuł, którego przeczytanie ze zrozumieniem mrozi krew w żyłach ...

franz napisał(a):ps. ale filmow nie umiesz nagrywać

I masz pełne prawo tak uważać; ja nie jestem Jurek O. więc nie chwycę Cię za kołnierz i nie wyrzucę z forum :-)

Odpowiedz
Tak jak wszystkiego sie nie dowiesz z TVN'u, tak tez wszystkiego sie nie dowiesz z jakiejś Republiki, więc bym tak optymistycznie nie podchodził do tego, że jedne media kłamią, a drugie są rzetelne. Wszyscy chcą nami manipulować Wink Owsiak traci nerwy? Na tym filmik specjalnie nie dziwię mu się. Jak zacznę na forum w każdym temacie wypisywać, że trajano jest w zmowie z koncernami produkującymi rejestratory, a forum to jeden wielki przekręt to tez pewnie szybko z banem wylecę. Nie za to co pisze, a za to, ze robię syf i nie daję innym rozmawiać.

Co do samego wośpu to wiadomo, ze idealni nie są, czasami potrafią strzelić focha o nie wiadomo co, ale wg mnie to co robią jest świetne. 'Owsikowi' udało się ruszyć tłumy i zorganizować pozytywną akcję na niesamowitą skalę. Do pory kupili na prawdę masę fajnego i często drogiego sprzętu. Do tego ta cała pozytywna otoczka - zabawa, fajerwerki, woodstocki.
Wiadomo, nikt nikogo do udziału w tym nie zmusza, niemam zamiaru nikogo do tego przekonywać. Ja sam do zbyt społecznych ludzi nie należę, ale w tym roku jakoś tak wyszło, że pierwszy raz się w organizację akcji w wośp wkręciłem.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
Ja przedstawiłem konkretną sytuację: dziennikarz na publicznej konferencji zadaje pytanie, a jakieś dresy wyprowadzają go z sali ...

tu nie ma żadnego widzimisię, tu jest przestępstwo zagrożone karą więzienia !

Kolejna sprawa: dres potwierdza, że jest policjantem, a to skutkuje:

Art. 227.
Kto, podając się za funkcjonariusza publicznego albo wyzyskując błędne przeświadczenie o tym innej osoby, wykonuje czynność związaną z jego funkcją, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Tu nie ma mowy o żadnej manipulacji, jest film, który przedstawia, że dziennikarz, który zadaje niewygodne pytania, jest siłą usuwany z sali.

W Polsce w ostatnich czasach bardzo źle się dzieje. Prawa obywatelskie są non stop łamane. Policja nie chroni obywateli, tylko wykonuje polecenia rządu. Podstawą ładu demokratycznego są m. in. w pełni apolityczne służby porządkowe np. policja. W ub. roku we Wrocławiu policja zgarnęła z centrum miasta ludzi, którzy spokojnie stali i trzymali zdjęcia przedstawiające stalinowskich prokuratorów - zbrodniarzy, którzy swoimi wyrokami mordowali ludzi !!!

Już wszyscy zapomnieli, jak w ub. roku ABW wkroczyło do redakcji Wprost. To też było żywcem wzięte z takich "demokratycznych" państw jak Białoruś, czy Rosja.

Dziś przeczytałem, że WOŚP będzie wspierało 1000 żołnierzy WP. W PRL-u też tak było, żołnierze śpiewali, budowali linie kolejowe, swoją obecnością wspierali inspekcje robotniczo-chłopskie w poszukiwaniu w sklepach octu lub cukru.

Co tam jeszcze ?

No jest jeszcze wspaniały Prezydent, który pisać nie potrafi... co tam za bul, mimo, że bOli, co tam palema, choć jest palma. Teraz jest odstawiana szopa totalna: ktoś wypisuje odręcznie karteczkę z dedykacją, kondolencją itp., a Pan Prezydent składa tylko podpis, by obciachu nie było.

Jeszcze miała być druga Irlandia, Euro itd. Jakby nie było PLN, to zielona wyspa też by była czerwona. W sumie ten złoty jeszcze trzyma jako tako Naród w łączności z sobą. Są już jednak guru: komisarz Lewandowski, doradca Bielecki, którzy mówią, że warto lgnąć do Euro. Dziwne, że premier Wielkiej Brytanii nawet nie dopuszcza myśli o pozbyciu się funta ...

Odpowiedz
Odnoszę dziwne wrażenie, że ta cała republika próbuje się wypromować na robieniu afer z Owsiakiem. Może Owsiak ma coś za uszami, może nie ma - ale robienie awantur na konferencjach prasowych w ramach prywatnej wojenki nijak mi nie pasuje do poważnego dziennikarstwa. Wpada jakiś gość a spotkanie poświęconą tegorocznemu wośpowi i pyta sie o jakieś prywatne sprawy owsiaka, wyroki itd. Ogólnie próbuje wokół siebie narobić szumu.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
lith napisał(a):Odnoszę dziwne wrażenie, że ta cała republika próbuje się wypromować na robieniu afer z Owsiakiem.

Nie od dziś wiadomo, ze republika to pro-pisowskie media, podobnie jak tvn pro-PeOwskie Smile
Podstawą działań rządu PO jest ukrywanie pewnych niewygodnych faktów, albo nie robienie afery z pewnych spraw, a działania PiSu popierające też instytucje kościelne mają za zadanie dyskredytację w oczach obecny rząd i wiele osób, które są medialnie rozpoznawane Smile

Odpowiedz
Underworld napisał(a):Nie od dziś wiadomo, ze republika to pro-pisowskie media, podobnie jak tvn pro-PeOwskie Smile

Trafna, obiektywna diagnoza :okman:

Odpowiedz
jezeli leza na stole duze pieniadze ktore sa przeznaczone na jakis cel, ale tylko 1 osoba wie ile tych pieniedzy jest - w dodatku to ona ma nad tymi pieniedzmi kontrole to:
- jezeli to zlodziej to zabierze wszystko,
- jezeli jest sprytnym zlodziejem to zabierze czesc,
- jezeli jest czlowiekiem uczciwym to tych pieniedzy nie ruszy.

problem z Owsiakiem polega na tym, ze on nie umie sie bronic jak to robia profesjonalni politycy np PO lub PSL,
np kiedy jest problem z koleja i pasazerowie wsiadaja do pociagow przez okna to przecietny polityk PO odpowie: "ja tego nie pamietam", albo "to jest dobre na gimnastyke"....

Owsiak nie ma umiejetnosci odpowiadania na niewygodne pytania i nie przeszedl odpowiedniego szkolenia,
dlatego uzywanie slow, ze to jego "prywatna spolka i nikomu nic mu do tego", a "tego pana z republiki wyprowadzili zwykli ludzie", nie jest dobra odpowiedzia podobnie jak mowienie ze "TV Republika to klamcy i zule"...gdyby przeszedl szkolenie to powinien powiedziec cos w stylu "przepraszam, ja nic o tym nie wiem", "nie pamietam", "tym ponownie zajmie sie sad...." albo powiedziec ze "to pewnie PIS"...

prawda jest taka, ze jezeli Owsiak mowi, ze zbiera na sprzet dla dzieci to oznacza, ze zbiera na sprzet dla dzieci :!!!:
a nie na prywatne nieruchomosci + 15 samochodow + organizacje Woodstok + kilka miln zl na jakies prywatne konto firmowe
(nie wierze ze tak bylo ale...) jednak wyrok sadu byl! ma pokazac dokumenty wiec ma je pokazac! tym bardziej, ze ludzie sie tego domagaja (ktorzy dawali kase)...
teraz czas na sprawdzenie uczciwosci czlowieka ktory mial stycznosc z duzymi pieniedzmi i jako jedyny mial nad tymi pieniedzmi kontrole, co w tym zlego?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości