• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yanosik konkurencją dla wideorejstratorów ?
Z tego co tu widzę nie znalazłem żadnego info o tym że od chyba tygodnia Yanosik wprowadził do swojego produktu dodatek jakim jest wideorejstrator w naszych telefonach moje pytanie jest takie czy będzie sens kupowac dość drogie wideorejstratory ?
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
Już jest od dawna. Jest to zwykły smartfon z dwiema kartami sim. Jedna siedzi janosikowa. Jest to na androidzie i niby robi to NavRoad.
Proszę czytać regulamin i nie umieszczać w podpisie linków do stron.

Odpowiedz
tak ale chyba od tygodnia dostępny na smartfony ( telefony ) i czy będzie sens kupowania kamerek jak teraz mamy w telefonie gps ostrzezenia o policji i wideorejstrator w jednym , czy będzie sens montować przykładowo trzech urządzen na szybę jak można teraz mieć jedno ???
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
Kamery nic nie zastąpi. Nie masz w smartfonie szerokokatnego obiektywu. I tu już smarfon przegrywa. Ją jak jadę w tracę to odpalam yanosika który działa w tle a jeżdżę na AM bądź Google maps
Proszę czytać regulamin i nie umieszczać w podpisie linków do stron.

Odpowiedz
Zależy kto czego oczekuje. Telefon jako prosta nawigacja się w miarę sprawdza, ale nawigacja nie potrzebuje żadnych specjalnych sprzętów, znaczenie ma głownie oprogramowanie. Z obiektywem i matrycą w tel. pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Tzn. może i będzie konkurencją dla tych najtańszych marketowych, ale nie dla G1WH i podobnych.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
wideo rejestrator, tzn. telefon jako wideo rejestrator jest hmm . . . niewygodny w użytkowaniu wpinać, wypinać itp. no i wideo rejestrator jak wyżej wspominano ma lepszy obiektyw do nagrywania trasy (nie jakość) ale kąty . . . ale mi się coś o uszy obiło że yanosik wprowadził jakieś urządzenie osobne od telefonu, tylko do "pomocy" na trasie, do nawigacji - nie wiem czy też do rejestrowania oczywiście urządzenie kupuje się z abonamentem na jakiś tam okres - nie zagłębiałem się, bo jakoś nie interesuje mnie takie coś jak yanosik - ale gdzieś o tym słyszałem.

Osobiście używam/używałem cb a jak potrzebuję nawigację to włączam w telefonie mapy google, a ostatnio dostałem w prezencie kod aktywacyjny na rok do navieksperta i może jak będzie potrzeba albo okazja to spróbuje.

PS. A może ktoś chce odkupić ten kod Wink to propozycje na pw.

Odpowiedz
Z nawi w telefonie da się jechać, ale z tych co korzystałem (nawi yanosika, mapy google i cos jeszcze) to jednak między nimi, a takim starym garminem jest przepaść. Wadą starej nawi to brak połączenia z internetem (a tmc działa w Polsce jak działa :/),a także to, że trzeba samemu dbać o aktualność map i bazę POI. Dlatego na co dzień korzystam z tel, a dedykowana nawi ląduje na szybie tylko przy tych większych wycieczkach.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
może któryś moder połączyć temat z tym który podałem w linku wyżej? teraz mamy dwa praktycznie takie same

Odpowiedz
Coyote S to tez ostrzegacz + rejestrator ale w Polsce g... warty
Aplikacja Yanosik od niedawna ma opcje nagrywania tak jak i Rysiek.
Sporo nawigacji też ma kamerki do nagrywania ale większość tych rozwiązań daje dość słabą jakość nagrania.
Supported by Yanosik, Naviexpert Lifetime.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości