• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radarowa ciekawostka
Ostatnio sporo jeżdżę po Czechach i Słowacji, gdzie całkiem często, gęsto znajdują się radary wyświetlające prędkość kierowcy (swoją drogą fajna funkcja prewencyjna, na pewno skuteczniejsza niż nasze zamaskowane, przenośne fotoradary...). W tym miejscu byłem chyba rekordzistą (słabo widać, ale 183km/h) Big GrinD
[Obrazek: vlcsnap-2015-05-10-22ftqll.jpg]

żeby nie było, że za bardzo szaleję, następny pomiar wyszedł już prawidłowy Wink
[Obrazek: vlcsnap-2015-05-10-2202o5z.jpg]

Odpowiedz
Pamiętam, że parę lat wstecz jadąc od stolycy w stronę Breslau, miałem taką fajna bramkę, gdzie wyświetliło moje tablice i prędkość... to musiało być już gdzieś w bok od Piotrkowa, czy jakoś tak. A takich jak pokazujesz, to sporo chyba we wszystkich krajach wokół nas (nie wiem tylko jak że wschodnią stroną ) bo jeszcze jak więcej jeździłem za granicę, to często widziałem po miasteczkach itp.

Odpowiedz
W Polsce też takie się znajdują, na trasach i w miastach się z tym spotkałem. A na dodatek gdy przekraczasz prędkość dozwoloną to wyświetla się czerwone zwolnij a gdy jedziesz przepisowo wyświetla się dziękuję.

Odpowiedz
W gdańsku jest przy szpitalu na zaspie. Kojarze też coś takiego na trasie Ustka -> Słupsk.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości