• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja działa dla dobra ...
Ten filmik polecam wszystkim, którzy sądzą, że policjanci potrafią działać racjonalnie, kierując się dobrem podatników ...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gsaf92Gqdb4[/youtube]

W Niemczech miałem identyczną kontrolę - w reflektorze przepaliła się żarówka świateł mijania. Policjant nawet nie zastanawiał się nad mandatem. Jedyne jego polecenie to zakup żarówki na pobliskiej stacji paliw.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
przecierz nie mogą wystawić mandatu za brak jednego światła ??? nagrywający chyba dał sobie wcisnąć ( sąd ) Big GrinD
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
Ten kraj istnieje teoretycznie jak twierdzą przedstawiciele aktualnego nie(rządu) warszawskiego, bo polskim nazwać tych ludzi nie można.

Policja w Polsce nie działa dla dobra obywateli, oni niemal zawsze działają przeciwko obywatelom.
Zawsze jak widzę jakiś filmik gdy policja robi komuś problemy (a youtube jest pełny takich filmów, a ile takich nie jest nagrywanych?!) to mam jedną nadzieję: aby takie sytuację spotykały wszelkiej maści ignorantów (których jest spokojnie ponad połowa ogółu), idiotów czy też lemingów (którzy zdają sobie sprawę jak jest ale im to odpowiada).

Odpowiedz
Akurat mało istotne czy w PL, czy w Niemczech, bo w Polsce kilkukrotnie miałem taką sytuację i nie miałem nigdy problemów. Raz się musiałem tłumaczyć,że jadę wymienić, raz zamrugali światłami, raz pokazali palcem na reflektor bez wychodzenia z samochodu.Ciekawe, czy rzeczywiście trafił na takie mendy, czy czymś się im naraził wcześniej.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
lith napisał(a):czy rzeczywiście trafił na takie mendy, czy czymś się im naraził wcześniej.

@lith Z dwa miesiące temu, tu na forum zamieściłem film, na którym milicjant wyszedł z auta przede mną i wskazał na przepaloną żarówkę, stwierdzając, że jakby był z drogówki, to by mi dowód rejestr. zatrzymał. Działo się to w dzień.
Czy tak się zachowuje normalny człowiek ?
Czasem mam wrażenie, że policjanci w Polsce noszą tylko polskie mundury ... Po za tym są całkowicie wyalienowani ze społeczeństwa.

Odpowiedz
czyli Tobie tez nie zabrał, tylko pomarudził
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
lith napisał(a):czyli Tobie tez nie zabrał, tylko pomarudził

Zgadza się ... pomarudził, bo zabrać nie mógł: sprawa dotyczyła żarówki świateł dziennych, więc przełączyłem na mijania.

Zresztą, jak już też pisałem, kolejny policjant doczepił się nawet do świecących się żarówek świateł dziennych.

Hm ... policjanci mają zawsze ze mną kłopot, bo to ja mam czarno na białym, że to oni działają bezprawnie, a do mnie i mojego pojazdu trudno się przyczepić.

Tak jak wielokrotnie podkreślałem: gdy ja coś przeskrobię na drodze, to prawie zawsze miśki mnie chwalą, że nie mają ze mną jakichkolwiek problemów i są zdziwieni, że tak chętnie biorę mandat w łapę. Nie kłamię ! Po prostu nie potrafię robić z siebie idioty, niezależnie czy mnie to kosztuje 100, czy 500 zł.

Szkoda, że ta reguła nie działa w drugą stronę ... dziś widziałem już dwa jednookie radiowozy, guzik mnie ten fakt interesował. No tak, ale przecież to ja szukam dziury w całym ...

Odpowiedz
Warto wozić komplet żarówek. Ja mam tylko H4 w bagażniku ... ale chyba nieczęsto spotyka się takie mendy ;/

Odpowiedz
No ja wożę w aucie, w moim przypadku H7... ale gdzie ona jest ? 3,5 roku temu włożyłem ją gdzieś do bagażnika :-) Do tej pory jej nie użyłem.

Odpowiedz
@zybi2008 może napisać dlaczego nie mogą wystawić mandatu ? to jest samochód niesprawny technicznie. Więc wydaje mi się, że mogą wystawić mandat, oraz zabrać dowód. Mandat mogą nawet wystawić jak przy nich zmienisz żarówkę (bo fakt jazdy wcześniej niesprawnym samochodem już miał miejsce).

Odpowiedz
ciuchcia napisał(a):Warto wozić komplet żarówek. Ja mam tylko H4 w bagażniku ... ale chyba nieczęsto spotyka się takie mendy ;/

Niestety wymiana żarówki a aucie nie zawsze jest taka prosta Smile wymienić żarówkę mijania np. w Citroen Jumper nieźle trzeba rączkę powyginać a i tak się podrapie i naszarpie człowiek, a jeśli ktoś ma grubszą łapkę nie zrobi tego bez demontażu paru elementów. A niby żarówka to taka prosta sprawa.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości