Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja działa dla dobra ...
#12
Oj, tak, tak ... Polecam Megane II i wymianę żarówki np. w zimie. W tym aucie dostęp do żarówki reflektora jest przez dekielek znajdujący się w nadkolu. Chyba więcej nie muszę się rozpisywać Big GrinD
Cóż, ale mimo wszystko warto się urąbać, niż stracić dowód rejestracyjny.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#13
Kolejny popis bezmyślności w wykonaniu mundurowych.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BkMW9NRmP-w[/youtube]
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#14
wypuściłeś ich...Smile
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#15
mcmac napisał(a):wypuściłeś ich...Smile

To jest z cyklu: ciekawe filmy znalezione w sieci :hehe:
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#16
mcmac napisał(a):wypuściłeś ich...Smile
Tylko, że jak Ty byś wykonał taki sam manewr jak policjanci to oni nie mieliby żadnej litości. Poza tym kierowca nie hamował gwałtownie i mieli czas na zatrzymanie.
 
Odpowiedz
#17
Policjant kierowca jak każdy inny, z tym, że nie każdy kierowca może to co policjant Smile
 
Odpowiedz
#18
Ja pozwolę sobie przypomnieć, że między policjantem, a zwykłym kierowcą jest ogromna różnica. To przeciętny kierowca sprawia, że policjant ma co włożyć do garnka, w co się ubrać, za co kupić mieszkanie i wreszcie za co żyć na spokojnej emeryturze powiedzmy od 45 roku życia. Zakładam, że 98% policjantów dożywa do emerytury. Nie znam statystyk, ale sądzę, że nie więcej niż 70 % zwykłych kierowców dociągnie do emerytury.
Dlatego jestem za patrzeniem policjantom na ręce, oni są od tego, by służyć pomocą obywatelom, by sprawiać, by ich życie było bezpieczne, by nie stali w korkach, by w nocy ich auta nie były okradane, a jeśli już się tak stanie, by Kowalski nie czekał potem godzinami na złożenie zeznań na komisariacie.

Mój brat swego czasu po zbiciu szyby przez złodzieja i kradzieży radia, podjechał pod komisariat i stanął na miejscu dla radiowozu (było wolnych kilka takich miejsc). Milicjant, pierwsze co zrobił, to nakazał przestawienia auta ...
To niby co ma zrobić poszkodowany kierowca ? Najpierw wstawić szybę, a później złożyć zeznanie ?

Z 10 lat temu też mi wybito szybę w Bytomiu. Wtedy policjanci wpuścili mnie nawet na swoje podwórko, by moje straty podczas składania zawiadomienia o przestępstwie, nie uległy zwiększeniu. Można ? Trzeba tylko chcieć.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#19
Zauważmy jednak, że w przypadku filmu, gdzie karany jest ktoś za brak przepisowego oświetlenia, widzimy tylko końcówkę całej sprawy. Nie wiemy w jaki sposób się zachowywał filmujący. Może najzwyczajniej nie zasłużył na pobłażliwe traktowanie. Niektórzy oczekują, że policjant zawsze poklepie po plecach, nawet gdy się do nich wyjdzie z mordą. Z tego nagrania, to ja nie wiem co i jak było. Mogę jedynie wnosić, że gość jechał jak cyklop i stwarzał zagrożenie dla innych.
 
Odpowiedz
#20
@GoWarsaw

Tu masz czarno na białym: milicjant zatrzymał mnie do kontroli, bo mu się "wydawało".
Po co te sugestie o "nerwowym dniu" ?
Tak postępuję i wypowiada się profesjonalista, który nie potrafi odróżnić świateł dziennych od pozycyjnych.

Środek dnia, człowiek nie ma czasu na pierdoły, bo musi tyrać... a milicjant mi to skutecznie i bezpodstawnie utrudnił.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=X4dnGyCd2no[/youtube]
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#21
Szfoer - chodziło mi o ich zachowanie typu "co wolno wojewodzie to nie tobie ...".
 
Odpowiedz
#22
@okoniowaty
Wiem, że nie polemizowałeś z moim stanowiskiem :-)
Ja jednak z uporem maniaka przypominam, o roli Policji w społeczeństwie, ze szczególnym naciskiem, że nie jest to forma wolontariatu, jak to czasami próbuje się ludziom wmówić.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości