Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja działa dla dobra ...
#23
@Szofer
Twój film także mi niczego nie przedstawia. Ja nie twierdzę, że nie masz racji, ale dlaczego oczekujesz, że na podstawie tak krótkiego fragmentu, miałbym oceniać czyjąś pracę?
 
Odpowiedz
#24
@GoWarsaw
Faktycznie, film jest krótki, a oryginału już nie mam. Cóż dowodów na wszystko nie da rady przechowywać.
Nic nie wnosząca wypowiedź policjanta jest jednak słyszalna.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#25
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=l0d6FwC6OY8[/youtube]
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#26
Gośc z kamerą się przypi.... że zatrzymali się na dojeździe prowadzącym do obiektu przydrożnego, a jak wiadomo nie jest to skrzyżowanie ani droga publiczna więc sobie mogli stać.
 
Odpowiedz
#27
tsgk napisał(a):Gośc z kamerą się przypi.....
Siedziałeś w tym radiowozie czy co ???
 
Odpowiedz
#28
Nie. Chodzi o to, że facet szukał sensacji tam gdzie jej całkowicie nie było. Podejrzewam że specjalnie zawrócił żeby nagrać jak to "źli policjanci"sobie stoją, a może wcześniej kogoś zatrzymali, to i tak nie zmienia faktu że tam zwyczajnie zgodnie z przepisami mogli wykonać postój dokonywać pomiaru. Wolę takich co ich widać z daleka niż tych ukrytych w krzakach na skrzyżowaniu. Fakt są nagrania gdzie naprawdę dochodzi do łamania przepisów przez wszelkie radiowozy, sam takich kilka mam ale jakoś nie pali mi się żeby jeździć za gliniarzami i nagrywać tego typu rzeczy w taki sposób, wszystkie moje nagrania to czysty przypadek, a tu mi to tak nie wygląda bo gdzie 500 metrów na łuku koleś wie że tam stoją - Błagam!
 
Odpowiedz
#29
Widoczni z daleka?? Szczególnie, gdy stoją za/na łuku i w samochodzie nie oznakowanym. Nawet Ci z przeciwka ich nie widzą by szepnąć na CB. Ja osobiście nie mam problemów z przyjęciem mandatu za wykroczenie które popełniłem, ale niech kara będzie nałożona zgodnie z prawem, policja też działa według określonych przepisów - tym bardziej, że po zmianie przepisów za zwykłe wykroczenie traktują gorzej niż za przestępstwo. W związku z tym podoba mi się ta nagonka na nich i patrzenie im "na ręce" - aczkolwiek sam w tym udziału nie biorę.

Kiedyś jak Pani Strażnice Miejskiej powiedziałem, że chcę by mandat był wypisany zgodnie z poszanowaniem prawa, bo prawo jest po to by np. przysłowiowy Kowalski nie mógł wystawiać mandatu, co usłyszałem??

- Telewizja kłamie, i że mam nie obrażać urzędnika jakim jest Strażnik miejski.
 
Odpowiedz
#30
Hm... może jednak warto posłuchać rady autora filmu i niech policjanci w takich miejscach włączają światła niebieskie i będzie po problemie: będą stali w miejscu niedozwolonym, ale będą to robili zgodnie z prawem.
I jestem przekonany, że i tak złapią tych, których zamierzali. Trzeba tylko chcieć szanować prawo, co w odniesieniu do policjantów, jest często niemożliwe do wyegzekwowania.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#31
Pomijając to czy stali zgodnie czy niezgodnie z przepisami warto pogratulować tego, ze stali w chyba jedynym sensownym miejscu na całej obwodnicy. Kawałek dalej jest normalne, kolizyjne skrzyżowanie i taki zapierdalacz wylatuje zza zakrętu prosto na czołówkę samochodom, skręcającym w lewo, które nie miały szans go zobaczyć wcześniej. Sam kiedyś zaliczyłem tam prawie motocyklistę, który nie wiem ile jechał, ale wyleciał zza barierki jak byłem już w połowie żwawo wykonywanego lewoskrętu, a ledwo przeszedł za mną. jakbym miał przyczepę, albo jechał czymś większym to by był trup na miejscu. I potem udowodnij, że nie jesteś jeleniem, bo nie ustąpiłeś wykonując lewoskręt (wtedy jeszcze kamerki nie miałem w tamtym aucie)
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
#32
lith napisał(a):Pomijając to czy stali zgodnie czy niezgodnie z przepisami

Czy naprawdę jest to aż tak skomplikowana czynność, to włączenie świateł adekwatnych dla pojazdu uprzywilejowanego ?
Czy policjanci na każdym kroku muszą potwierdzać, że są totalnym ignorantami prawa i obywateli ?

Bardzo dobrze, że tam stoją, tylko niech robią to z poszanowaniem prawa ! Zbyt wyszukane oczekiwania ?
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#33
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=erKM5D3sT10[/youtube]
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości