• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjanci apelują o szybszą jazdę to nie żart
<!-- m --><a class="postlink" href="http://wiadomosci.onet.pl/opole/nietypowy-apel-policji-do-kierowcow-przejezdzajacych-przez-losiow/5x54d4">http://wiadomosci.onet.pl/opole/nietypo ... iow/5x54d4</a><!-- m --> Big GrinD
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
jechałem już tamtędy i faktycznie czasami 40km/h to max ile tam można było osiągnąć
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
Trudno to skomentować. Wg mnie źle zostało wybrane miejsce na odcinkowy pomiar prędkości. Do tej pory przez tą miejscowość nikt (zapewne prawie nikt ...) nie jechał szybciej niż 70-ką i było wszystko ok, i zawsze miałem odczucie, że przez tą miejscowość się wlokę. Na tej trasie (Brzeg - Wrzoski k. Opola) jest jednak inna miejscowość - Skarbiszów, gdzie jezdnia jest 2x szersza niż w Łosiowie ... i tam normą była 80-90 na liczniku lub więcej, o czym policjanci doskonale wiedzą (suszą właśnie w Skarbiszowie).

Reasumując: trzeba było najpierw pomyśleć, a nie teraz apelować, a nawet (o zgrozo) straszyć :anyproblem:
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć policjanta, który próbuje wystawić mandat za jazdę 40km/h na 50tce Big Grin

Odpowiedz
ciuchcia napisał(a):Chciałbym zobaczyć policjanta, który próbuje wystawić mandat za jazdę 40km/h na 50tce Big Grin

Rzecz jasna, że mało realne. Po co jednak debilne sugestie: "Ostrzegają także, że za utrudnianie ruchu również grożą kary: od 50 do 200 zł i 2 punkty karne." ?
Powtarzam: każdy urzędas ma służyć obywatelom, a nie ich straszyć ! Jeśli tego nie pojmuje, to droga wolna: firmy ochroniarskie czekają ... a że tam już trzeba będzie trzymać pyszczek zamknięty, cóż ... takie życie.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości