Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
doświadczony kierowca czy szczęściarz?
#1
[youtube]www.youtube.com/watch?v=ZftkzlRLhSg]https://www.youtube.com/watch?v=ZftkzlRLhSg[/youtube]
 
Odpowiedz
#2
Hm ... jak to się stało, że nikogo nie zaczepił (???) Confusedhock2:
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#3
brawo on :okman:
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#4
Ani doświadczony ani szczęściarz - jak dla mnie idiota, a takich w Rosji nie brakuje...
 
Odpowiedz
#5
zwykły fuks
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#6
borysjelcyn napisał(a):Ani doświadczony ani szczęściarz - jak dla mnie idiota, a takich w Rosji nie brakuje...
Ja nie jestem pewien czy to kierowca ciężarówki jest idiotą. Też nie zauważyłem tego dopóki ktoś inny nie zwrócił mi na to uwagi, ale to dostawczak zmienił pas i dał po heblach, chyba żeby przepuścić koparkę (kierowca ciężarówki zaczął hamować zaraz jak zobaczył, że bus zmienia pas, ale na niewiele to się zdało), więc to chyba busiarzowi należy się miano idioty. Także do rozstrzygnięcia czy jest idiotą, to trzeba rozpatrzyć co było potencjalnie ryzykowne - pojechanie wężykiem ryzykując że auto się przewróci albo kogoś zamiecie, czy skasowanie busa. Koniec końców wygląda na to, że wybrał te lepsze rozwiązanie w tej sytuacji i obyło się bez ofiar.
 
Odpowiedz
#7
To ten z ciężarówki miał chyba zbyt słabe 'hebelki' i dlatego zrobił to co zrobił - zwróćcie uwagę, że granatowy BUS hamował wcześniej i to całkiem delikatnie, to samo i ciężarowy, tyle że ten ostatni nie wyhamował i musiał już uciekać.
Chyba nie bez powodu zatrzymał się zaraz po tym na awaryjnych (??)
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#8
Dokładnie, wygląda na to, że miał słabe hamulce bo zareagował wcześnie, cały czas ma wciśnięty hamulec i miejsca też miał sporo jednak w ostatniej chwili musiał ratować się ucieczką w lewo.
 
Odpowiedz
#9
Ja nie wierzę w to co czytam. Wy tak serio czy jaja sobie robicie?? Co nie którym chyba poszło na wzrok...

0:03 - kierowca tira zaczął hamować od razu jak bus zmienił pas na jego (pomijam fakt że zrobił to ze skrajnego pasa)

0:04 - 0:08 - kierowca stara się hamować bez blokowania kół - bardzo przytomne

0:09 - koła zblokowane na maksa, widać to an filmie. Zobaczcie na warunki pogodowe czyli na porę roku oraz nawierzchnię. Doliczcie do tego masę zestawu.

0:11 - najlepsze co mógł zrobić. I to zasługuje na pochwałę i miano DOŚWIADCZONEGO KIEROWCY oraz SZCZĘŚCIARZA.

Jak czytam te komentarze to uważam że niektórzy to maluchami dalej powinni jeździć. A z pewnością nie chciałbym się z takimi kierowcami spotkać na drodze i nie daj Boże w takiej sytuacji.
 
Odpowiedz
#10
lukaszw napisał(a):(...)
0:09 - koła zblokowane na maksa, widać to an filmie. Zobaczcie na warunki pogodowe czyli na porę roku oraz nawierzchnię. Doliczcie do tego masę zestawu.
(...)
Koła zablokowane (??) jeśli to tylko przednie - podejrzewam niesprawność hamulców i dlatego po tym mistrzowskim manewrze się zatrzymał.
Prędkości nie były przecież duże i sprawny pojazd powinien spokojnie wyhamować.
I nie ma mowy o jakimś zajechaniu drogi przez busa.
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#11
Wiec kolego rób tak jak ten kierowca z busa, zapewniam Cię że kierowcy ciągnika szybko wybiją Ci takie pomysły z głowy. Auto 1,5 t zatrzymasz dużo szybciej niż kolosa x0t. Tym bardziej, że prędkości NIE BYŁY MAŁE. Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że było inaczej. Nie zmienia to faktu całkowicie niezrozumiałego zachowania busa i autobusu, bus mógł chcieć przepuścić koparkę (też niezły agent - 3 pasy na raz) ale autobus??
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości