• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 lata na forum
naidoo2009 - Dołączył(a):8 sty 2012, o 23:29

Wpadłem na to forum na chwilę, szukałem informacji o rejestratorze Omega om205. Tak mi się tu spodobało, że jestem już cztery lata. :yahoo: Big GrinD
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
:ojej: Congratulation :ojej2:

A jak tam omega wypadła?? Wink

Odpowiedz
Ale to co ? To może zrobić Ci jakieś zdjęcie z tej okazji ? No bo faktycznie jak 3 lata Cię tu nie było, to uważam, że może poczekajmy jeszcze ze trzy lata
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 

Odpowiedz
rych33 napisał(a):Ale to co ? To może zrobić Ci jakieś zdjęcie z tej okazji ? No bo faktycznie jak 3 lata Cię tu nie było, to uważam, że może poczekajmy jeszcze ze trzy lata

O czym Ty piszesz?? Przecież to jeden z tych co bardziej udzielają się na forum, o jakich 3 latach mówisz skoro sam za dużego stażu nie masz.

Odpowiedz
okoniowaty napisał(a)::ojej: Congratulation :ojej2:
A jak tam omega wypadła?? Wink
Chyba słabo, bo kupiłem Prestigio HD1 :hehe:

rych33 napisał(a):Ale to co ? To może zrobić Ci jakieś zdjęcie z tej okazji ? No bo faktycznie jak 3 lata Cię tu nie było, to uważam, że może poczekajmy jeszcze ze trzy lata
Wystarczy tort Big GrinD

rych33 napisał(a):O czym Ty piszesz?? Przecież to jeden z tych co bardziej udzielają się na forum, o jakich 3 latach mówisz skoro sam za dużego stażu nie masz.
Też nie wiem o co chodzi z tymi latami :okman:

Odpowiedz
Sorry. Ja też nie wiem o co chodzi z tymi latami Big GrinD Przez pomyłkę zajrzałem w profil kogoś innego. Przepraszam. To się więcej nie powtórzy :placzek:
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 

Odpowiedz
Wow, spory staż Confusedtpsml:
Dziękujemy, że jesteś z nami :jupi2:
Stan pkt 0

Odpowiedz
(08-01-2016, 15:28:39)naidoo2009 napisał(a): naidoo2009  - Dołączył(a):8 sty 2012, o 23:29

Wpadłem na to forum na chwilę, szukałem informacji o rejestratorze Omega om205. Tak mi się tu spodobało, że jestem już cztery lata. :yahoo:  Big GrinD

Już 5 lat  Smile

Odpowiedz
Gratulacje  Big Grin i dziękuję, że tyle z nami wytrzymałeś  Heart
Stan pkt 0

Odpowiedz
Jeśli przełożysz to na czas poświęcony, to wyjdzie kawał czasu Smile Zmarnowanego, czy nie? Smile

Pozdrawiam

Odpowiedz
Oby więcej rocznic Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości