• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Babcine skarby
Babcine skarby

[Obrazek: 1ab99865cb67f1a5gen.jpg]
[Obrazek: 82bbad3cebb88a59gen.jpg]
[Obrazek: ec232ed99266ec07gen.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Moja babcia trzymała mydła w pościeli i firanach. Cała szafa waliła lawendą Smile Podczas sprzątania znaleźliśmy tego chyba z 5 kg Big Grin
Były też inne skarby ale wtedy byłam za młoda, żeby to docenić.
Stan pkt 0

Odpowiedz
Mi po babci ostała się maszyna do szycia - Singer oraz radio lampowe z "oczkiem". Eksponaty te cieszą mój wzrok i zapewne kolejne pokolenia też będą je ceniły :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Ciekawe co my zostawimy naszym pokoleniom...G1WH, Xiaomi? :wink:

A tak na serio, wszystko takie jakies tandetne dzisiaj... :/

Chyba, ze macie jakies propozycje, co mozna by wnukowi godnie podarowac?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Ja dwa lata temu w wynajmowanym mieszkaniu w szafie, było drugie dno, znalazłem Old szmugler whiskey zawinięte w pożułkły papier z PeWExu.

Odpowiedz
brombrała napisał(a):Moja babcia trzymała mydła w pościeli i firanach. Cała szafa waliła lawendą Smile Podczas sprzątania znaleźliśmy tego chyba z 5 kg Big Grin
.
Moja robiła dokładnie to samo, mówiła że mole nie będą wchodzić, ale dla pewności wkładała liście orzecha włoskiego. Big GrinD

Jako dziecko pamiętam jak babcia miała szafy pełne cukru mąki we workach i niezliczone ilości soli zapałek, świeczek, oczywiście taki zapas, w razie wojny. Niema co dziwić jak wybuchła wojna to miała 14 lat, do dzisiaj mi opowiada jak niekiedy nie mieli co jeść, bo uciekali prze Niemcami, a potem przed Ruskami .

A tu dziadkowy skarb.

[Obrazek: dbe6be619f19b2fagen.jpg]
[Obrazek: 8e813d3e73aaf11dgen.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
naidoo2009 jak tak czytam Twój wpis to skojarzyłem że gdy byłem dzieciakiem też u babci w szpiżarce były zgrzewki mąki cukru makaronu świeczek Big Grin jakoś nigdy mnie to w sumie nie dziwiło Smile było wręcz normalne Smile może dla tego że u mnie w domu było nas dużo i rodzice również kupowali na zgrzewki hurtowo bo taniej, i w hurtowniach w tamtych czasach trzeba było hurtowo, marketów, biedronek w tamtych czasach nie było Big Grin

Odpowiedz
Jakbym widziała zapasy mojej babci. Też miała pełno mydła w szafkach. :-)

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości