Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Typowy BURAK... na PDP ! ! !
#1
Wzorem dobrego tematu.. o przejściach dla pieszych..
SZALENIEC NA PDP
 
Odpowiedz
#2
Szczęście w nieszczęściu, że nie uderzył dziecka przodem, tylko bokiem. Przerażają mnie komentarze, sporo ludzi twierdzi, że współwinne jest dziecko bo wjechało na hulajnodze. Przecież w świetle przepisów jest dalej pieszym. Nawet przejazd dla rowerów im nie sugeruje, że można się tam spodziewać szybciej poruszających się uczestników ruchu.
 
Odpowiedz
#3
Jak dla mnie ewidentna wina kierowcy audi, ale brak działań prewencyjnych, a nie raz policjanci dają zły przykład. Karać jeszcze raz karać za każde wyprzedzanie na przejściu - jako prewencja i przypomnienie, że zamiast mandatu może skończyć się jak na filmie powyżej. Wbijać kierowcą do głowy, że przejście to rzecz święta, a nawet gdy pieszy wtargnie pod maskę zwalniając ZAWSZE przed przejściem mamy więcej czasu na reakcję oraz zmniejszenie obrażeń bądź uratowanie życia pieszemu, niestety za kierownicą trzeba myśleć za siebie i za innych, a zanim wyprzedzimy - ominiemy zatrzymujące się -,stijące auto spójrzmy po co to robi przeważnie jest jakaś przyczyna.
 
Odpowiedz
#4
okoniowaty napisał(a):wyprzedzanie na przejściu
Tu oczywiście mamy ewidentne "omijanie pojazdu, który zatrzymał się w celu przepuszczenia pieszych".. Już słychać głosy, że 500/10 to zbyt niska kara w porównaniu np. do zabrania PJ za szybką jazdę..
Wyprzedzanie na przejściu już nie jest tak groźne - nawet taryfikator jest "lekkszy" - 200/10..
 
Odpowiedz
#5
Eragon napisał(a):Już słychać głosy, że 500/10 to zbyt niska kara w porównaniu np. do zabrania PJ za szybką jazdę..

Kara jest adekwatna do wykroczenia ... jak zwykle problem tkwi w skutecznym egzekwowaniu kar za wykroczenia na PDP i w jego okolicy.
Milicjanci zamiast wyłapywać tego typu delikwentów, nadal zdecydowanie preferują "suszenie".
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#6
Ten sam dzień, to samo miasto, dobrze, że dziecko nie zaczęło wcześniej biec - reakcja kierowcy citroena była ale trochę spóźniona.
[youtube]https://https://www.youtube.com/watch?v=1ohTjCOuF0g[/youtube]
 
Odpowiedz
#7
okoniowaty napisał(a):reakcja kierowcy citroena była ale trochę spóźniona.
Okoń, czyś ty się z ch na głowy zamienił ?? Jaka reakcja ?? Od 0:11 koleś na prawym pasie ma naciśnięty hamulec a cytryniarz ciśnie jak jaki świr - to identyczny przypadek jak w poprzednim filmie. To potencjalny zabójca - minimum 15 lat .. To, że nikogo nie potrącił nic nie znaczy..
 
Odpowiedz
#8
Eragon napisał(a):To potencjalny zabójca - minimum 15 lat .. To, że nikogo nie potrącił nic nie znaczy..

Jest dokładnie tak, jak piszesz. To potencjalny zabójca. Może nie od razu 15 lat, ale tak 6 miechów na dołku dobrze by mu zrobiło, temu zapewne "przykładnemu" obywatelowi.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#9
Eragon napisał(a):
okoniowaty napisał(a):reakcja kierowcy citroena była ale trochę spóźniona.
Okoń, czyś ty się z ch na głowy zamienił ?? Jaka reakcja ?? Odr 0:11 koleś na prawym pasie ma naciśnięty hamulec a cytryniarz ciśnie jak jaki świr

Nie wiem z kim na głowy się zamnieniasz, kierowca citroena zareagował za późno - odbił w lewo i hamował już za przejściem - wiec reakcja była trochę spóżnia - ale była, następnym razem może wcześniej pomyśli.
 
Odpowiedz
#10
okoniowaty napisał(a):hamulec

i chamował już za przejściem [/quote]

@Okoniowaty, błagam !

Jeśli jest hamulec, to czynność od niego pochodna, to hamowanie ...
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#11
okoniowaty napisał(a):kierowca citroena zareagował za późno
Czyli nie zareagował - twój komentarz jest usprawiedliwianiem mordercy..
okoniowaty napisał(a):następnym razem może wcześniej pomyśli.
Co zrobi ?? On nawet nie ma pojęcia co znaczy słowo "mysleć" a gdzie tam do zastosowania tej czynności w życiu..
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości