• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Typowy BURAK... na PDP ! ! !
Eragon napisał(a):
okoniowaty napisał(a):pisze z tel. szybko więc się zdaża
Okoń nic nie usprawiedliwia ciebie i olewania innych - kto to ma czytać ?? Co szybko ?? Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł ...
Zanim wyślesz przeczytaj co nagryzmoliłeś - na tlf też są polskie znaki, kropki i przecinki..
A jak masz grube paluchy to sobie za złotówke kup pisak do smartfonu..
RYSIK
okoniowaty napisał(a):kierowca citroena zareagował za późno
Czyli nie zareagował - twój komentarz jest usprawiedliwianiem mordercy..
okoniowaty napisał(a):następnym razem może wcześniej pomyśli.
Co zrobi ?? On nawet nie ma pojęcia co znaczy słowo "mysleć" a gdzie tam do zastosowania tej czynności w życiu..

Nikogo nie usprawiedliwiam ni siebie za błędy, - tylko proszę o kulturalne dyskretne poprawienie lub zwrócenie uwagi by błąd poprawić, nie usprawiedliwiam potencjalnego mordercy, tylko wskazuje, jego olewanie przepisów - nie myślenie za kierownicą, a później desperacka próba naprawienia błędu - czyli spóźniona reakcja - gdyby nie było reakcji nie odbijał by w lewo i nie hamował po czy pojechał sobie dalej, gdyby po hamowaniu zjechał na pobocze, zrobił jakiś inny dziwny manewr mógłbym podejrzewać, że nie była to reakcja na zatrzymanie się auta obok, a jednak jego hamowanie i próba uniku ewentualnego uderzenia pieszego - była reakcją związaną z właśnie zatrzymaniem się auta obok.

Ps. w związku z tym, że "bolą was moje błędy" na razie powstrzymuje się od pisania na forum, by was nie drażnić.
A jak mi się to spodoba to poproszę o usunięcie konta.

Odpowiedz
okoniowaty napisał(a):Ps. w związku z tym, że "bolą was moje błędy" na razie powstrzymuje się od pisania na forum, by was nie drażnić.
A jak mi się to spodoba to poproszę o usunięcie konta.

Wstałeś lewą nogą?
Masz gorszy dzień? :-)
Poświęć parę sekund na przeczytanie posta przed wysłaniem i będzie OK.
Pozdrawiam.
Jacek

Odpowiedz
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2_-On3A5eZY[/youtube]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości