• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaklejanie flagi UE na Tablicy rejestracyjnej
Ciekawią mnie konsekwencje związane z naklejeniem X na fladze UE. Jakiś mandat ?. Zabrany dowód rejestracyjny ?
Może ktoś się orientuje ?
[Obrazek: ue.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Póki co obowiązuje nas PoRD i art. 60 ..
Cytat:Art. 60.
1. Zabrania się:
-używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim;
-zakrywania świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny --być widoczne;
-ozdabiania tablic rejestracyjnych oraz umieszczania z przodu lub z tyłu pojazdu znaków, napisów lub przedmiotów, które ograniczają czytelność tych tablic;
-umieszczania na pojeździe znaku określającego inne państwo niż to, w którym pojazd został zarejestrowany.
2. (...)
Skoro się zabrania to i mandat będzie..

Odpowiedz
A w jakim to celu? Co to daje?

Odpowiedz
A po co w ogóle taki głupi temat zakładać ?
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 

Odpowiedz
w celu zamanifestowania swoich poglądów. Uważam to za skandal, że flaga UE znajduje się na tablicach rejestracyjnych, oraz na masztach urzędów - często po środku - jako najważniejsza. Jesteśmy Polakami, a dopiero później obywatelami UE - więc powinniśmy wozić flagę PL, a nie UE.

Odpowiedz
ciuchcia napisał(a):w celu zamanifestowania swoich poglądów ...
Jesteśmy Polakami, a dopiero później obywatelami UE - więc powinniśmy wozić flagę PL, a nie UE.

Z całym szacunkiem a kto Ci broni nakleić sobie naszą flagę na dowolnym miejscu karoserii czy nawet permanentnie jeździć z flagą z materiału (pod warunkiem, że ją umieścisz w bezpieczny sposób aby nie stworzyć zagrożenia na drodze) ??? ??? ???

O ile dobrze pamiętam to nawet przed wejściem do UE nie było polskiej flagi na tablicach rejestracyjnych a jedynie obowiązek oznaczenia kraju (czarne litery PL na białej elipsie).

Tak więc nikt, nikomu nie zabrania demonstrować manifestowania patriotyzmu, czyż nie ?

Pozdrawiam
:helou:
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool

Odpowiedz
PESO napisał(a):O ile dobrze pamiętam to nawet przed wejściem do UE nie było polskiej flagi na tablicach rejestracyjnych a jedynie obowiązek oznaczenia kraju

Poprzednia wersja tablicy rejestracyjnej, zamiast wieńca z gwiazdek, miała rzecz jasna, właśnie flagę ... biało-czerwoną.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Szofer napisał(a):
PESO napisał(a):O ile dobrze pamiętam to nawet przed wejściem do UE nie było polskiej flagi na tablicach rejestracyjnych a jedynie obowiązek oznaczenia kraju

Poprzednia wersja tablicy rejestracyjnej, zamiast wieńca z gwiazdek, miała rzecz jasna, właśnie flagę ... biało-czerwoną.

OK, widać ja się zawiesiłem na wersji czarno białej
Big GrinD

Tak, czy siak, dalej chyba można propagować patriotyzm co nie ?
Confusedtpsml:

Odpowiedz
PESO napisał(a):Tak, czy siak, dalej chyba można propagować patriotyzm co nie ?

Oczywiście, że tak, przede wszystkim poprzez:

- płacenie podatków
- dbanie o język ojczysty
- nie śmiecenie, gdzie popadnie
- dbanie o stan techniczny pojazdu
- szanowanie miru domowego sąsiadów
- uczestniczenie w wyborach
i na wiele innych sposobów ...

Odpowiedz
Szofer napisał(a):
PESO napisał(a):Tak, czy siak, dalej chyba można propagować patriotyzm co nie ?

Oczywiście, że tak, przede wszystkim poprzez:

- płacenie podatków
- dbanie o język ojczysty
- nie śmiecenie, gdzie popadnie
- dbanie o stan techniczny pojazdu
- szanowanie miru domowego sąsiadów
- uczestniczenie w wyborach
i na wiele innych sposobów ...

Ja jeszcze wywieszam flagę na domu w święta państwowe

...chociaż w kwestii płacenia podatków to zaczynam mieć coraz większe wątpliwości
:anyproblem:

Odpowiedz
PESO napisał(a):...chociaż w kwestii płacenia podatków to zaczynam mieć coraz większe wątpliwości
:anyproblem:

Płacę podatki dlatego, że mam ręce, nogi i głowę, więc mam sposobność zarabiania, a nie każdy ma taką możliwość.

Mam jednak świadomość, że mało kto liczy się z groszem publicznym, a to boli ... Cóż, wolę jednak być dawcą, niż biorcą, dlatego tak bardzo nie cierpię wszelkiej maści pasożytów, których na swej drodze napotykam każdego dnia Confusedhock2:

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości