• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaklejanie flagi UE na Tablicy rejestracyjnej
Tablica rejestracyjna jest "dokumentem" wydawanym przez polski urzad. Powinna miec Polskie oznaczenia.

Odpowiedz
koledzy a gdzie tu jest zaklejanie flagi UE na tablicy rejestracyjnej? na tym obrazku rozumiecie to co komentujecie ? nie ma jej ? całkowicie wymazana?,zalkejona ,wydrapana ? po prostu jej brak ? Confusedhock:
dla patriotów więcej poniżej
Kod:
http://www.polskaflaga.pl/StronaGlowna.html
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz

Odpowiedz
Za przerabianie tablicy z tego co wiem, to grozi mandat.

Odpowiedz
papus napisał(a):Za przerabianie tablicy z tego co wiem, to grozi mandat.

To wszystko zalezy od tego co nazywasz przerabianiem ? :chmm2: Confusedtpsml:
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz

Odpowiedz
Przeczytałem kilka stron z tego tematu i zaklejenie flagi jest przerobieniem, aczkolwiek jeżeli usuniemy to przy Policjantach to tak jak by sprawy nie było, podobnie jak z folią przyciemniającą.
Co do tego jaką flagę powinniśmy mieć - to kwestia ideologiczna, polityczna, etc.
Osobiście uważam, iż powinna tam być flaga Polski, aczkolwiek zasłonięcie jej/przekreślenie/etc. to ingerencja w tablicę Smile
[Obrazek: MLP-1.png]

5W40 Castrol EDGE

Punktów już brak Big Grin

Sprzęt muzyczny w wozie:
Symphony CD, tył Diora GDK 6907 w skrzynkach
W planach: Excursion sx-6c, Crunch x4150

Odpowiedz
To nie jest tylko kwestia poglądów.

Na taborze PKP kiedyś było umieszczane godło. Wypukłe, odlewane z mosiądzu i emaliowane, takie wręcz uroczyste. Albo bardzo ładnie namalowane. Obecnie brak. Orzeł odzyskał koronę 26 lat temu, ale otwartą, według wzoru z 1927r. To nie jest korona suwerennego władcy. Taka "niepozorna" różnica w symbolice, pierdółka - chciałoby się rzec. To oficjalne, zatwierdzone godło Polski...

Flaga z gwiazdkami przed polskim urzędem i na polskiej tablicy rejestracyjnej jest tak samo logiczna i oczywista jak francuska flaga przed urzędem w Algierii jeszcze 50 lat temu.

Moje tablice nie noszą gwiazdek. Zaklejać można a nawet należy. Albo zostawić gwiazdki i nie czyścić tego obszaru z much i błota Idea

Uprzedzając pytania - nie, nie jestem prawakiem i daleko mi do tego.

Odpowiedz
ja też bym uważał z tym zaklejaniem tablic... zawsze można sobie nakleić jakąś większą polską flagę na samochodzie Big Grin

Odpowiedz
Popieram kolegów wyżej, powinna być flaga Polski na tablicy wydanej w Polsce. PÓKI CO, mimo, że paru moim zdaniem zdrajców bardzo by chciało nie jesteśmy jeszcze jednym z województw kraju Unia czy inna Middle Europe więc powinniśmy móc korzystać z naszych oznaczeń.

Odpowiedz
Moim zdaniem zdziwiacie i robicie sztuczne problemy.
Szkotom nie przeszkadza takie oznaczenie tablicy, najwyżej sobie doklejają owalną naklejke SCO na zderzaku czy klapie jak ktoś bardzo chce.

[Obrazek: oval-sco-sticker-scottish-scotland-flag-...85466.jpeg].

Odpowiedz
A mi się wydaje, że komuś bardzo zależy na tym, by narodowość na oficjalnym dokumencie była "sztucznym problemem"...

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości