• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokady mechaniczne. Czy warto?
Czy ktoś z was kiedyś montował u siebie blokadę mechaniczną?
Czy warto coś takiego stosować? Trochę się boje o moje auto. Za miesiąc wyjeżdżam na wakacje, nie jestem pewien czy będę mógł znaleźć wszędzie płatne strzeżone parkingi ( robimy objazd po Europie Środkowej) - sami wiecie, teraz wszędzie kradną auta, a tutaj w Czechach, Słowacji i Węgrzech nie sądzę, żeby było lepiej niż w Polsce - dlatego chce się zabezpieczyć.
Wracając do tematu - proszę was o jakieś doświadczenia, może znacie jakieś dobre rozwiązania, ciekawe firmy, które oferują takie zabezpieczenia? Ile trwa montaż? I czy bardziej polecacie blokadę skrzyni biegów czy kierownicy?

Odpowiedz
Blokadę na koło załóż.. Big GrinD
Cokolwiek nie założysz to jesli będzie zamówienie to wezmą..

Odpowiedz
Ja w moim aucie mam blokadę na skrzynię biegów Bearlock. Założyłem po tym jak kuzynowi chcieli ukraść mercedesa. Złodzieje sforsowali zamek, immobilizer i rozwalili cała stacyjkę, ale blokadzie skrzyni nie dali rady i zostawili auto.

Wiadomo, jak będą chcieli to i tak ukradną , ale zawsze to jakaś przeszkoda.

[Obrazek: Afbeelding-slot-BearLock.png]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Dokładnie - z tego co mi wiadomo bearlock jest skutecznym utrudnieniem.

Odpowiedz
Ja mam w jednym z samochodów Bearlock na skrzynię i bardziej go cenię niż jakikolwiek auto-alarm.
Dorobek:
[Obrazek: 83499d32530b3287gen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz
Jak będą chcieli ukraść to lawetą podjadą najlepszy sposób to odcięcie zapłonu ukryty guziczek gdzieś pod tapicerką
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
@zybi2008 a to uchroni przed zabraniem auta na lawete :> ? Ale zgodzę się - najskuteczniejsze są blokady niestandardowe.

Odpowiedz
Dokładnie. Dziwnie zabrzmiał post. Jak jest blokada skrzyni to lawetą zapier...lą, a jak ukryty "włącznik" to już nie...
Alarm to syf, chyba ze fabryczny ktory nie ingeruje w fabryczną instalację. Ja nie mam alarmu i jestem z tego happy!
Dorobek:
[Obrazek: 83499d32530b3287gen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz
Są fajne alarmy już z monitoringiem GPS. Uchronić przed kradzieżą nie uchronią, ale w znacznym stopniu mogą pomóc, oczywiście jeśli znajdzie się zamówienie na wasz pojazd to pewnie i tak go wezmą, ale dobrze mieć kilka zabezpieczeń, które utrudnią życie złodziejowi, bo może się okazać że braknie mu czasu na kradzież. Warto pomyśleć o czujniku przechyłu i syrenie z własnym zasilaniem. Bearlock jest na wsteczny, jeśli zablokujemy skrzynie to dadzą radę wciągnąć w ogóle auto na lawetę?

Odpowiedz
naver napisał(a):Bearlock jest na wsteczny, jeśli zablokujemy skrzynie to dadzą radę wciągnąć w ogóle auto na lawetę?

Jasne, że dadzą radę :hehe: Jak będą sprytni, to jeszcze rolki podłożą pod oś napędzaną, by nie szurać oponami po asfalcie :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
No to tak dadzą radę, ale fizycznie raczej auta bez podniesienia nie wkulaja. Wszelkie kombinacje wymagają czasu a tego złodzieje nie mają i jeśli obok będzie podobne auto bez żadnych zabezpieczeń to po prostu pójdą sobie po ten egzemplarz.

AC plus dobry alarm (niefabryczny!)z bearlockiem i chyba można spać w miarę spokojnie.

Alarmy fabryczne nie są żadną przeszkodą dla złodzieja. Jeśli kradnie jakieś marki to dokładnie wie jakie mają montowane alarmy więc poradzi sobie z takowym w kilkadziesiąt sekund.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości