• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokady mechaniczne. Czy warto?
naver napisał(a):No to tak dadzą radę, ale fizycznie raczej auta bez podniesienia nie wkulaja.

Popuść trochę wodze fantazji, a wszystko pójdzie dobrze (rzecz jasna nie dla właściciela auta). By ułatwić przesuwanie auta można rozlać pod kołami olej napędowy ... zapewniam: auto wsunie się na lawetę jak po maśle :hehe:
Nigdy nie byłeś bliski utracenia równowagi na stacji paliw ?
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Rzecz w tym, że złodziej może nie być przygotowanym na blokady mechaniczne, chyba że wcześniej obluka dobrze pojazd. Normalnie jak odpali się alarm z jakiejś przyczyny to ludzie mają to w d... Ale jakby juz coś rozlewali komuś pod auto to ktoś trzeci mógłby jednak na to zwrócić uwagę. Fakt jest taki, że jeśli przyjdzie złodziej fachowiec to ukradnie wszystko bez względu na wszystko. Ja uważam że blokady i alarm warto mieć, bo po co ułatwiać mu życie. Amator przy takich zabezpieczeniach odpuści, bo nie będzie w stanie ich sforsować. Może popsuje deskę czy inne rzeczy ale auto zostanie.

Odpowiedz
@naver, tylko jaki pojazd ma być przedmiotem kradzieży ? Octavia ? Przejeździłem tymi pojazdami 2 x 280 tys. km = 560 tys. km. Nikt się do tego cuda techniki nawet nie dotknął ... Naprawdę, jest dużo innych marek, co do których, jest realne zainteresowanie złodziejskiej kasty :-)

Odpowiedz
Ojjj... grubo sie mylisz. To że nik Ci nie sprzątnął Oktavki nie oznacza ze nie ma na nie zamówień...
Dorobek:
[Obrazek: 5cb59562e846c62agen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz
Przezorny ubezpieczony, jak to mówią. Pomijając to, w wielu rankingach akurat ten model pojawia się jako ten który potrafi znikać, bo jest tego pełno na drogach więc części szybko się rozejdą.

Nie mówimy już teraz czy to octavia czy passat albo jakaś mazda, nigdy nie wiesz co może się stać.

Odpowiedz
naver napisał(a):Nie mówimy już teraz czy to octavia czy passat albo jakaś mazda, nigdy nie wiesz co może się stać.
Mogę Wam powiedzieć, że Toyoty to jednak idą jak burza z ulic... (jestem po tej dobrej "stronie mocy")
Dorobek:
[Obrazek: 5cb59562e846c62agen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz
Rosomak napisał(a):Ojjj... grubo sie mylisz.
Hm ... może miałem auta w niechodliwych kolorach ... niebieski, bordowy ... kto to by brał Big GrinD

Odpowiedz
Szofer napisał(a):Hm ... może miałem auta w niechodliwych kolorach ... niebieski, bordowy ... kto to by brał Big GrinD

gdzie parkujesz Big GrinD Big GrinD Big GrinD :lol:
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości