Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agresja drogowa
#12
YarooS napisał(a):a jak coś "zje.." to nie mam problemu z tym żeby przeprosić, od jakiś 17 lat działa, więc chyba nie jest to specjalnie skomplikowane.

W tym problem, że względnie mało kierowców przeprasza za błędy ... Możesz wierzyć lub nie, jak mnie ktoś przeprosi za głupotę na drodze, nawet za tę najbardziej bezmyślną, to ja stosuję bezwzględnie zasadę: "morda w kubeł". Czyli gniew szybko mija i jedziemy dalej :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#13




Jakieś sugestie ? Policja powinna to zobaczyć ?
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#14
(27-10-2016, 18:56:01)Szofer napisał(a): Jakieś sugestie ? Policja powinna to zobaczyć ?

Niestety wszędzie trafiają się buraki za kierownicą, mnie dzisiaj też wyjechał BMW...nawet starał się prześpiszyć ale za dobrze mu to nie wyszło. Dobrze że jechałem z dziećmi (przepisowo) 60km/h to łatwo było zwolnić...
https://youtu.be/yAkX2aT-IF0

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
#15
(27-10-2016, 18:56:01)Szofer napisał(a): Jakieś sugestie ? Policja powinna to zobaczyć ?

dziwisz się? zabrałeś się za wyprzedzanie tak samo jak wyprzedzają się TIRy......
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#16
(27-10-2016, 22:37:48)mcmac napisał(a):
(27-10-2016, 18:56:01)Szofer napisał(a): Jakieś sugestie ? Policja powinna to zobaczyć ?

dziwisz się? zabrałeś się za wyprzedzanie tak samo jak wyprzedzają się TIRy......

Jeśli było ograniczenie prędkości do 120 to zachowanie wyprzedzającego było prawidłowe... Chyba że ograniczenie było do 140 to już inna bajka... Oczywiście nie mam na myśli buraka w cabriolecie...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
#17
@mcmac
Widziałeś TIR-a wyprzedzającego 12 sekund ... ? Jakże odkrywcze ... gratuluję solidarności z bandytą.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#18
(27-10-2016, 23:50:33)Szofer napisał(a): @mcmac
Widziałeś TIR-a wyprzedzającego 12 sekund ... ? Jakże odkrywcze ... gratuluję solidarności z bandytą.

nie neguję buractwa cabrio......skomentowałem tylko sposób wyprzedzania Szofera

(28-10-2016, 01:27:49)mcmac napisał(a):
(27-10-2016, 23:50:33)Szofer napisał(a): @mcmac
Widziałeś TIR-a wyprzedzającego 12 sekund ... ? Jakże odkrywcze ... gratuluję solidarności z bandytą.

nie neguję buractwa cabrio......skomentowałem tylko sposób wyprzedzania Szofera
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#19
Wyprzedzałem na tempomacie - tyle mojej winy ... To nie było buractwo, to była próba spowodowania tragedii na drodze. Bardzo gwałtowne hamowanie wykonałem przy prędkości 150 km/h ... plama oleju na drodze i już bym leżał, gdzieś daleko na poboczu ...
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#20
(27-10-2016, 18:56:01)Szofer napisał(a): Jakieś sugestie ? Policja powinna to zobaczyć ?

Myślę, że tak
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
#21
Dzięki za odpowiedź. W dniu zdarzenia sprawa trafiła na policję.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#22
(29-10-2016, 21:17:10)Szofer napisał(a): Dzięki za odpowiedź. W dniu zdarzenia sprawa trafiła na policję.

Daj znać jaki był finał
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości