Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agresja drogowa
#23
Tak, dam znać. Jeśli pytam o radę, to wypada poinformować, co działo się później :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#24
(27-10-2016, 19:13:27)bodino napisał(a): Niestety wszędzie trafiają się buraki za kierownicą, mnie dzisiaj też wyjechał BMW...nawet starał się prześpiszyć ale za dobrze mu to nie wyszło. Dobrze że jechałem z dziećmi (przepisowo) 60km/h to łatwo było zwolnić...

Tak z ciekawości, kierowca z BMW zjechał na bus pas, opuściła szybę i chyba coś do Ciebie mówił.
Przepraszał czy może o drogę pytał?
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
#25
(31-10-2016, 12:17:54)PESO napisał(a):
(27-10-2016, 19:13:27)bodino napisał(a): Niestety wszędzie trafiają się buraki za kierownicą, mnie dzisiaj też wyjechał BMW...nawet starał się prześpiszyć ale za dobrze mu to nie wyszło. Dobrze że jechałem z dziećmi (przepisowo) 60km/h to łatwo było zwolnić...

Tak z ciekawości, kierowca z BMW zjechał na bus pas, opuściła szybę i chyba coś do Ciebie mówił.
Przepraszał czy może o drogę pytał?

Gdyby przeprosił to nawet nie umieściłbym tego filmiku, a jego nie nazwał "burakiem" oczywiście to był Polak i używał niecenzuralnych słów do czasu kiedy zobaczył że posiadam kamerkę która wszystko rejestruje... myślał że dźwięk również.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
#26
(27-10-2016, 18:56:01)Szofer napisał(a):



Jakieś sugestie ? Policja powinna to zobaczyć ?

[Obrazek: 2017031018.jpg]

Tak wygląda współpraca policji z obywatelem ... 4 miesiące oczekiwania i odpowiedź typu: spadaj na drzewo !
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#27
Takiego psychola na swej drodze dawno nie spotkałem ... ludzik był niezadowolony, że się nie zatrzymałem i jaśniepana nie przepuściłem. Fakt, inwalidę (umysłowego) miałem obowiązek potraktować specjalnie ...



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości