• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chwila mojej nieuwagi :(
:anyproblem: :/

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vqgax_Va4Ag&feature=youtu.be[/youtube]
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
Wygląda, jakbyś był czymś zajęty - wcześniej 'ściągnęło' Cie lekko na lewy pas.
A może 'tylko' pisałeś SMS-a ?
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.

Odpowiedz
Każdemu może się takie coś zdarzyć, np. obejrzeć za jakąś niewiastą, przeczytać interesujący baner, spojrzeć na sekundę na radio/telefon gdy wyda jakiś dźwięk, kwestia tylko tego aby wyciągnąć odpowiedni wniosek i nie popełnić tego błędu ponownie w przyszłości. Dobrze, że nic nikomu.

@Eragon, takiś prawy i sprawiedliwy, kodeksowy, a biłbyś człowieka, a to chyba wbrew przepisom, co ?! hmmm....

Odpowiedz
MaTiMa napisał(a):kwestia tylko tego aby wyciągnąć odpowiedni wniosek i nie popełnić tego błędu ponownie w przyszłości.

Słusznie prawisz, problem w tym, że wielu kierowców w Polsce, nie wyciąga żadnych wniosków z własnych doświadczeń. Myślę, że tu dużo do powiedzenia mieliby lakiernicy ... "Panie, ten koleś gości u nas minimum 2x w roku ..."
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
MaTiMa napisał(a):biłbyś człowieka, a to chyba wbrew przepisom
Drogowe przepisy zabraniają ?? Wyluzuj.. Ten van nie miał gdzie uciec jak te autka spod TIRa niedawno - chciałbyś siedzieć w trzecim rzędzie ?? To powodzenia..

Odpowiedz
Kol @zybi dał ewidentnie ciała, bo to się mogło skończyć paskudnie, ale miał cywilną odwagę opublikować ten film z przyznaniem się do błędu, więc u mnie szacun za skruchę.

Pozdrawiam Wszystkich
:helou:
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool

Odpowiedz
Panowie krótko i na temat każdy z nas coś w aucie podczas jazdy robi , lub mu robią Big GrinD nie było to tak tragicznie jak wygląda wyhamować dał bym radę bez żadnego ale , i stał bym za nim jak każdy , tu chodziło o paletę którą miałem na dupce żeby się nie zwaliła i dlatego tak go ominąłem , fakt jest taki że szukałem faktury i delikatnie się zagapiłem , samochód który jechał z na przeciwka był daleko więc postanowiłem ratować paletę

Faktem jest że na forum mamy samych mistrzów kierownicy i znawców przepisów ale żeby choć jeden z drugim swój filmik wrzucił ze swoimi błędami to niema żadnego , chcąc nie chcąc codziennie każdy z nas popełnia błędy , jeden mniejsze drugi większe , ale tylko nieliczni potrafią to pokazać , przejechanie na pomarańczowym to też jest wykroczenie , ale nie będę wrzucał 20 filmików dziennie bo kto by to chciał oglądać

Po prostu większość z was to pupy bez urazy

OGLĄDAĆ DO KOŃCAAAAAAA

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dKeDI1fzJTE[/youtube]
Stan pkt - 0

Odpowiedz
Szofer wiem wiem i jest ok :okman: Filmik który wrzuciłem w poście przedstawia moje podejście do ruchu drogowego do puki nic się nie stało wszystko jest ok , jak widać na moich filmikach ,brak jest krzyków brak innych dziwnych zachowań , więc po co się denerwować jak ci ktoś wymusi lub zajedzie , i tak nic to nie da może ten ktoś jeżdzi jak jeden z naszych kolegów z forum i tylko raz mu się zdarzyło Sad
Więc panowie luzik a wszystko będzie dobrze
najpierw sami nauczmy się jezdzić a potem uczmy innych
Stan pkt - 0

Odpowiedz
Luzik chopy, luzik.. Big GrinD Big GrinD
PESO nie chodzi o ustalanie sztywnych zasad. To co ja przytoczyłem rozgrywało się wiele lat temu.. Widzisz więc, że sprawa powraca, zwłaszcza jak na forum pojawi się jakiś świerzak i chce błysnąć.. Nie chodzi też aby całkiem "wyczyny" autora pomijać.. Ale jeśli materiał jest poglądowy, a większość po to się tu wrzuca, to zachowanie nagrywającego warto pominąć, bo czasem zmusza sytuacja do szalonych zachowań.. Nie ma świętych, nigdy się nie wybielałem, wykroczenia w razie kontroli policji przyjmuje na klatę.. Raz, że mnie na to stać (finansowo), a dwa nie mam zamiaru się ośmieszać i płaszczyć, i głupio tłumaczyć..
Gdybym ci z YT przytoczył hejterski atak na mnie za "najechanie końcówki ciągłej linii" to byś się zdziwił jakie szczegóły ludzie są w stanie wypatrzyć na filmie i się do nich przyczepić.. Liczą słupki(prędkość), każdy centymetr przejechany analizują.. A wyprzedzanie na PDP nie jest ważne.. Jest paranoja..
Tego bym nie chciał tutaj.. :anyproblem:
Szofer napisał(a):ja nikogo nie zamierzam uczyć jeździć.
A może błąd, zainwestuj w siebie, zostań instruktorem.. :okman: :okman:
PESO napisał(a):wiem, znów coś, co możesz odebrać jako wymierzone w siebie
Absolutnie.. Nie widze tu żadnego "ataku".. Spoko.. :helou:
A w wątku co wrzuciłes link co chcesz komentować ??
Chyba jedynie tą wypowiedź - "zatrzymała się przed ustępem, oceniła, że może wjechać na swój pas i tak zrobiła" ..
Skoro przed ustępem stała, to ciśnienia wielkiego nie było.. To czemu pojechała zamiast zastosować się do polecenia w definicji znaku "USTĄP" ??? :anyproblem:
zybi2008 napisał(a):najpierw sami nauczmy się jezdzić
Dokładnie, dobrze by było żebyśmy widzieli twoje postępy w tej nauce.. Powodzenia w dokształcaniu się.. Nawet na tym forum możesz się wiele dowiedzieć - Szofer, PESO, Totmorhen, Jacent ... Starzy wyjadacze - na pewno pomogą..

Odpowiedz
A teraz tak na poważnie dałem dupki to fakt ale nie chodziło mi o to że dałem dupki ale o to jak już dałeś ciała to kombinuj tak aby wyjść z opresji bez szkód dla siebie jak i ludzi postronnych , widziałem już wiele takich samych sytuacji , każda z nich kończyła się pocałunkiem w dupsko , żaden z kierowców ani na chwilę nie pomyślał o jakiejkolwiek ucieczce , jedyne co kierowcą przychodzi do głowy to hebel i czekanie co będzie .Eragon coś dla ciebie , nie jest to moja pierwsza taka sytuacja i zapewne nie ostatnia !!! prędkość przekraczam co dziennie po 200 razy linie ciągłe ze 20 dziennie świateł pomarańczowych nie liczę i czerwone też gdzieś wpadną , tyle tylko że łamiąc przepisy łamie je z głową czyli nie powoduje zagrożenia dla NIKOGO w swojej karierze zostałem raz w życiu z trąbiony , wież w jakim przypadku ? zaspałem na światłach , nikt na mnie nie krzyczy i nie wyzywa , łamiąc przepisy możesz być naprawdę dobrym kierowcą i kulturalnym co naprawdę na naszych drogach takich jak ja brakuje.
Eragon przepisy jedno ulica zupełnie co innego i dobrze bo byśmy stali wszyscy w korkach :okman:
Stan pkt - 0

Odpowiedz
Jak już może zauważyliście wątek został wyczyszczony ze zbędnych wypowiedzi. Zrobiłam to wg swojego uznania i nie będę tłumaczyć nic więcej. Proszę jedynie o kontynuowanie wątku zgodnie z jego tematem. Kolegę Eragona proszę o stonowanie wypowiedzi, chyba, że zamiarem kolegi jest wywoływanie gównoburzy. Jeśli tak to takie wypowiedzi będą kasowane.
Forum jest po to aby każdy mógł podzielić się swoimi nagraniami, nawet jeśli przedstawiają nasze własne błędy. Forum jest także po to aby film komentować, krytykować i dzielić się swoimi przemyśleniami. Róbmy to jednak z kulturą i bez zbędnego podburzania nastrojów.
Był kiedyś osobny wątek przeznaczony ściśle do krytykowania czyichś zachowań na drodze, nie przyjął się więc krytykować można bezpośrednio w wątku pod filmem.
Ps. Nigdy nie było, nie ma i nie będzie żadnej zasady zakazującej krytykowania autora filmu. Oby tylko były to wypowiedzi na poziomie publicznego forum.
Stan pkt 0

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości