Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chwila mojej nieuwagi :(
#12
Witam serdecznie po malej przerwie i podłączam się do wątku Zybiego, bo wczoraj miałem identyczną sytuację.
Niestety tak już jest, że "ideały" są tylko w necie, a na drodze każdy może zagapić się ... i zapewne każdemu zdarzyło się to kiedyś.

Wczorajsza sytuacja, była taka jak dziesiątki na codzień. 200 m wcześniej kilkanaście samochodów rusza spod świateł, droga 3-pasmowa, pani jadąca pierwsza lewym pasem zauważa na swoim widnokręgu pieszego i uprzejmie zatrzymuje się, jadący przede mną na środkowym pasie pan zaskoczony daje po hamulcach, no a ja zamyślony nad zamachem w UK walnąłbym w "doopę" poprzednikowi ... gdyby nie ...

Gdyby nie system AEB - i to właśnie chciałem Wam pokazać, bo pierwszy raz przetestowałem na własnej skórze.
Do tej pory byłem bardzo sceptyczny jeżeli chodzi o elektroniczne wspomagacze kierowcy ... ale jednak to działa.



 
Odpowiedz
#13




Kiedyś 3 lata temu jak byłem kurier UPS jechałem nowy ducato maxi, wracałem z rejonu miałem 600 kg na sobie ale dupy dałem prawie oh w tedy miałem 50 - 70 km/h. Prowadziłem rozmowę przez słuchawkę bluetooth żeby nie było. Że więc Zibi nie jesteś sam Wink
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#14
(20-07-2017, 15:15:11)Micell napisał(a): Kiedyś 3 lata temu jak byłem kurier UPS jechałem nowy ducato maxi, wracałem z rejonu miałem 600 kg na sobie ale dupy dałem prawie oh w tedy miałem 50 - 70 km/h. Prowadziłem rozmowę przez słuchawkę bluetooth żeby nie było. Że więc Zibi nie jesteś sam Wink

Dźwięk Waść wytnij bo słuchać hadko
Sad
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
#15
Micell ... proszę posłuchaj dobrej rady :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#16
Ok  Big Grin
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości