• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schodzi sobie człowiek na parking
by pojechać na pierwszy przegląd rejestracyjny (a kolejnego dnia na wakacje) i widzi to:
[Obrazek: bok800.jpg]

Dobrze, że sprawca zostawił swój numer (kilku poprzednich po prostu nawiało), ale jak on to zrobił, to mi trudno wytłumaczyć (od zderzaka do zderzaka i dwoje wgniecionych drzwi (do tego przerysowany zderzak przedni, tylni, nadkole, urwane listwy ochronne).
Podobno ruszył z otwartymi drzwiami.

Jutro na oględziny do ASO i pewnie TU sprawcy szczęśliwe nie będzie (ja w sumie też, dlatego uparcie unikam uderzania w wymuszających pierwszeństwo).

Odpowiedz
Kurcze, przykra sprawa i masakra. Dobitny przykład na to, że kierowcy w Polsce są po prostu kiepscy.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Ale się chociaż zachował, zostawił numer. A może to świadek tylko?

Odpowiedz
Zachował się. Numer za wycieraczką. I co najważniejsze - numer do sprawcy, a nie losowo wybranej osoby.

Odpowiedz
MaTiMa napisał(a):Ale się chociaż zachował, zostawił numer. A może to świadek tylko?

Tego, że się zachował przyzwoicie, nie kwestionuję. Jednak w jakim stanie trzeba być, by przy minimalnej prędkości, takich szkód dokonać ?
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Szofer napisał(a):Jednak w jakim stanie trzeba być, by przy minimalnej prędkości, takich szkód dokonać ?

Nauka Jazdy uczyła się parkować tyłem po ćmoku?
Pozdrawiam.
Jacek

Odpowiedz
No, zrobił to dokładnie. "Kuń" się wyrwał i nie opanował - dlatego nigdy nie otwieram drzwi, jak mam auto na biegu.
Wycena naprawy już zrobiona i przyjęta przez ubezpieczyciela: kwota pięciocyfrowa w ASO.

Odpowiedz
Że kwota pięcio cyfrowa to się nie ma co dziwić jak nowica była.. mi za uszkodzony tył czyli zderzak, klapa, lampa i błotnik tylny który trzeba było wstawić wyszło 18k wg wyceny zakładu, który robił samochód

Odpowiedz
Temat...... :ojej2:
Stan pkt 0

Odpowiedz
Jeszcze pisz do ubezpieczalni o dodatkową $ za utratę wartości pojazdu.

Odpowiedz
Wgapiam się na to zdjęcie już parę minut i nie hu nie wiem jak on to zrobił ale wydaje mi się że musiał to być jakiś dostawczak... całe szczęście że gości zachował się jak należy.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości