• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy z kamer dual.
Zachęcam wszystkich posiadaczy kamer dual do wrzucania tutaj swoich filmów. Będzie można w jednym miejscu znaleźć i porównać jak nagrywają różne zestawy. Także użytkownicy nie zestawów, a dwóch oddzielnych kamerek zamontowanych w aucie niech wrzucają tu swoje nagrania jeśli na filmie również będzie pokazane jak nagrywa kamera zamontowana z tyłu. Podać nazwy kamer.
Na początek M9S Dual. Film z mojego ostatniego wypadu nad morze. Przejazd przez Międzyzdroje i Dziwnów.

VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 

Odpowiedz
I powrót wieczorem. Przednia szyba trochę brudna po całodziennej trasie. Ale coś tam widać :hehe:

Odpowiedz
Viovo A119 przód i A119S tył. Dień.

Viovo A119 przód i A119S tył. Noc.

Odpowiedz
@rych33, ładnie to sobie wykoncypowałeś.

Odpowiedz
(19-01-2017, 01:34:15)geos napisał(a): @rych33, ładnie to sobie wykoncypowałeś.

Dzięki.
"Kto kombinuje ten żyje"  Smile

Odpowiedz
Zainstalowałem dwie A119S w autku. No to filmik na szybko.

P.S Tak się zastanawiam czy ten temat ma sens. Bo wychodzi na to, że założyłem temat dla siebie Undecided

Odpowiedz
Chętnie wrzuciłbym również, ale z tyłu mam ciemną szybę i nie wygląda to za dobrze. Obraz bardzo zimny... i nie mam typowego dual channel

Sent from my SM-G360F using Tapatalk

Odpowiedz
Zerwij folię Smile 
To musisz mieć mocno przyciemnioną. Bo evad też ma przyciemnianą i jego filmy wyglądają ok.
Mój dual też nie jest typowy. Pisałem w pierwszym poście żeby z kombinowanych też dawać tutaj.

Odpowiedz
@rych33
Temat ma sens.
Śledzę wszelkie wątki dotyczące kamerek A119/A119S.
W tym wątku pozytywnie zaskoczyła mnie A119S zamontowana u Ciebie na tyle, zwłaszcza oglądając nagranie nocne.
Mam samochód w wersji kombi, tylne szyby trochę przyciemnione. A119S bez filtra  CPL powinien myślę dać radę jako tylna kamerka.
Musiałbym  tylko pokombinować, żeby ją zamontować jak najbliżej szyby.
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2

Odpowiedz
(01-02-2017, 00:37:01)michal napisał(a): Mam samochód w wersji kombi, tylne szyby trochę przyciemnione. A119S bez filtra  CPL powinien myślę dać radę jako tylna kamerka.
Musiałbym  tylko pokombinować, żeby ją zamontować jak najbliżej szyby.

Jak masz kombi to idealnie. Raz że szyba mniej pochylona. A dwa masz zapewne wycieraczkę na niej. A u mnie w sedanie jak deszcz popada to kamera mozaikę kropelek filmuje Sad
Szyba przyciemniona bez przesady też nie powinna mieć dużego wpływu na jasność nagrania A119S.
Dzisiaj rano jak jeszcze było ciemno jechałem w jedną stronę bez filtra. A wracałem z filtrem. I na filmie trudno zauważyć różnicę.
A jak chodzi o zamontowanie kamery blisko szyby. To mocowanie kamery nawet na GPS-sie. Daje obiektyw bardzo blisko szyby.

Odpowiedz
[Obrazek: 9e67eac0e756420592d652c85e2a574f.jpg]

U mnie tak wygląda zdjęcie w słoneczny dzień z Xiaomi Yi

Sent from my SM-G360F using Tapatalk

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości