• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119
Chcialbym sie zapytac o jakosc/ostrosc/ziarnistosc przykladowego nagrania z A119 z firmware 3.3 (jestem swiezo po zakupie i nie nagrywalem w starszych firmwarach wiec nie mam porownania)

https://youtu.be/tvgB65_GLTQ
Pytam, bo wydaje mi sie ze na Youtubie sa nagrania w lepszej jakosci w tym modelu.

Odpowiedz
@xrobcio, jest super, a oryginalne nagranie w 1440p zapewne wyglada jeszcze lepiej.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: unnamed.png]

Odpowiedz
O widze ze kolega jakims koniem albo busem pomyka . Dla mnie jakosc super.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Mala solowka.
Jakosc w oryginale jest troszke lepsza (nawet kolor czerwony jest bardziej zywy), ostrosc rowniez delikatnie wieksza, ale mam wrazenie ze podczas jazdy jest jakby slaba ostrosc/duza ziarnistosc. Ale to moze rzeczywiscie mi sie wydaje Smile

A podczas mocno slonecznych dni warto zmniejszyc ta ekspozycje na np -1.0 ?

Odpowiedz
(Wczoraj, 22:18:14)xrobcio napisał(a): https://youtu.be/tvgB65_GLTQ
Pytam, bo wydaje mi sie ze na Youtubie sa nagrania w lepszej jakosci w tym modelu.
Jest naprawdę bardzo dobrze.
Jako użytkownik DR750S mogę tylko pozazdrościć takiej jakości.

Co do ziarnistości, jeśli masz na myśli choćby szczegóły asfaltu i białych trójkątów np. w 58 sek, to jest bardzo dobrze.
Zastanawia mnie tylko czy rozmycie asfaltu widoczne wyżej to kompresja youtuba czy w oryginale też tak jest?

Odpowiedz
Oj tak, szkoda, że BlackVue odstaje pod tym względem.
A to rozmycie to nie jest brudna szyba albo odbicia od niej?

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 8 gości