Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin @pizdys, ogranicza swoje dzialania na forum ze wzgledow prywatnych.
#1
Przepraszam bardzo forumowiczow za moja nieobecnosc, ale moje prywatne zycie wlasnie sie zawalilo, w jednym dniu stracilem zone i dziecko i ogromna ilosc pieniedzy (prawnicy, sady, detektywi) sytuacja jest tragiczna i jakby tego bylo malo stres odbija mi sie na zdrowiu i zyje "z dnia na dzien". Bardzo prosze o modlitwe o mnie. Placze codziennie i pierwszy raz doswiadczam tak potwornego stresu.

Nie wiem kiedy to sie skonczy i kiedy dojde do siebie, 
Ale jest tak zle ze moja forumowa aktywnosc tymczasowo zostaje ograniczona.
Bede sie starac tu pomagac ale prosze o wyrozumialosc i modlitwe.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#2
(14-12-2018, 23:30:46)pizdys napisał(a): Przepraszam bardzo forumowiczow za moja nieobecnosc, ale moje prywatne zycie wlasnie sie zawalilo, w jednym dniu stracilem zone i dziecko i ogromna ilosc pieniedzy (prawnicy, sady, detektywi) sytuacja jest tragiczna i jakby tego bylo malo stres odbija mi sie na zdrowiu i zyje "z dnia na dzien". Bardzo prosze o modlitwe o mnie. Placze codziennie i pierwszy raz doswiadczam tak potwornego stresu.

Nie wiem kiedy to sie skonczy i kiedy dojde do siebie, 
Ale jest tak zle ze moja forumowa aktywnosc tymczasowo zostaje ograniczona.
Bede sie starac tu pomagac ale prosze o wyrozumialosc i modlitwe.

Niewiele się znamy, ale całą sytuację przeżywam z Tobą, tak jak pisałem jeśli w jakikolwiek sposób da się pomóc daj znać! 
Myślę, że Wszyscy tu są z Tobą i czekamy na Ciebie.
Trzymaj się!
 
Odpowiedz
#3
Bardzo prosze o modlitwe o mnie.
Wczoraj pierwszy raz zaslablem i padlem na podloge,
Nie zycze nikomu tak ogromnego stresu i problemow jakie mnie dotknely.
Tutaj juz tylko Bog moze pomoc, 

jak juz bedzie po wszystkim nagram film i pokaze swoja twarz i opowiem wszystkim jakie problemy mnie dotknely.

Zobaczycie kim jestem, ilu osobom pomoglem i co mnie spotkalo i jaka stoczylem walke prawna o cos co wydawalo sie oczywiste, tracac ogromne pieniadze zdrowie i przyszlosc.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#4
Najłatwiej jest doradzać komuś, patrząc z boku - ale to (i) prawda.
Nie dźwiga się bowiem emocji związanych z sytuacją i dlatego można coś podpowiedzieć trafnie (?)
Z własnego doświadczenia wiem że to trudne, ale ... nie unikaj ludzi, staraj się jak tylko możesz zajmować czas przeróżnymi zajęciami, aby tylko nie zamykać się w czterech ścianach.

Serdecznie pozdrawiam.
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#5
@pizdys trzymaj się. Jeśli chodzi o zarządzanie stresem z mojego doświadczenia wiem, że dobrze na to wpływa trening aerobowy (nawet 15 minut dziennie, bieganie bądź rower) - ogranicza to wpływ stresu na ciało i na samopoczucie. Dobrze powinna zrobić też rozmowa z znajomymi, przyjaciółmi.
 
Odpowiedz
#6
Trzymaj się. Masz nasze wsparcie!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości