• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy rutynowe kontrole stanu trzeźwości kierowców powinny się odbywać?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie trzeźwości kierowców przez Policję (dyskusja)
@ beyondthesun

Pisałem o policjancie z Chojnowa.

Tym razem nie podejmuję polemiki z Tobą, bo w całości zgadzam się z tym, co napisałeś Smile w ostatnim wejściu.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
(15-12-2016, 23:08:09)Szofer napisał(a): @ beyondthesun

Pisałem o policjancie z Chojnowa.

Tym razem nie podejmuję polemiki z Tobą, bo w całości zgadzam się z tym, co napisałeś Smile w ostatnim wejściu.

chcesz powiedzieć, że on (Jacek P.) nadal pracuje w policji? Confused czy po prostu został z niej zwolniony i żadnych innych zarzutów nie usłyszał?
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"

Odpowiedz
(15-12-2016, 23:36:14)beyondthesun napisał(a): chcesz powiedzieć, że on (Jacek P.) nadal pracuje w policji? Confused czy po prostu został z niej zwolniony i żadnych innych zarzutów nie usłyszał?

W Jacka P., to ja się bawić nie będę Confused

Zatem, w sprawie Jacka Palucha do sądu w Legnicy, do tej pory, policja nie przekazała żadnego wniosku - wiadomość sprawdzona.
Pytasz, czy jest nadal policjantem ? Tego nie wiem. Wiem tylko, że nie jest już komendantem komisariatu w Chojnowie.

Odpowiedz
(15-12-2016, 23:57:29)Szofer napisał(a):
(15-12-2016, 23:36:14)beyondthesun napisał(a): chcesz powiedzieć, że on (Jacek P.) nadal pracuje w policji? Confused czy po prostu został z niej zwolniony i żadnych innych zarzutów nie usłyszał?

W Jacka P., to ja się bawić nie będę Confused

Zatem, w sprawie Jacka Palucha do sądu w Legnicy, do tej pory, policja nie przekazała żadnego wniosku - wiadomość sprawdzona.

żebyś problemów przez to nie miał.. przepraszam, że tak surowo Cię oceniłem w innym wątku. tak sobie pomyślałem, że ja też bym pewnie miał takie nastawienie jak Ty, wiedząc to co wiesz Ty.. bo takich sytuacji (nawet niekoniecznie z pijanymi policjantami) znasz na pewno bardzo wiele.. młody gówniarz jeszcze jestem Wink

wracając do tematu. poniżej dwie (nieudane) kontrole trzeźwości:

cóż.. mogę powiedzieć tylko jedno. znane są przypadki ludzi, którzy mając przekroczoną (czasem znacznie) dopuszczalną normę alkoholu w wydychanym powietrzu zachowują się normalnie. i nawet nie czuć od nich alkoholu.. a przecież nawet jego niewielka ilość pogarsza refleks kierowcy..

Odpowiedz
(16-12-2016, 00:26:16)beyondthesun napisał(a): znasz na pewno bardzo wiele.. młody gówniarz jeszcze jestem Wink

Wiek ma tutaj mniejsze zdarzenie ... Z moją 4-letnią córką nie dyskutuję o "problemach" drogowych, a to ona najwięcej wyłapuje wykroczeń drogowych, w dniach spacerowych notorycznie pytając, dlaczego inni ludzie przechodzą na czerwonym.

Mój podstawowy problem, to moje trasy przejazdu przez Wrocław:
- obok KWP Wroclaw
- obok lokalnego komisariatu policji
- obok bazy logistycznej policji
- obok aresztu śledczego
- trasą powrotu i wyjazdu pojazdów policji z wydziału prewencji ...

w tych warunkach nie mam możliwości od poniedziałku do piątku nie natrafić na co najmniej kilka pojazdów policji ... muszę chyba uzbierać na jakiś lekki śmigłowiec, bo plac startowy mam 100 m od domu Big Grin

(16-12-2016, 00:26:16)beyondthesun napisał(a): a przecież nawet jego niewielka ilość pogarsza refleks kierowcy..

Ja też wrócę do tematu i odniosę się do Twojego wpisu.
Uważam, że próg "po spożyciu" powinien być jednak podniesiony do 0,5 promila alkoholu we krwi.
Czasem muszę przekąsić coś "na mieście" i wtedy taki gyros, kebab lub pizza bez piwa, to jednak nie są zjadliwe, tym bardziej, że lokale gastronomiczne doprawiają te potrawy pod piwo ...
Cóż, prawo nie powinno sprzyjać fikcji.

Odpowiedz
(16-12-2016, 01:04:53)Szofer napisał(a):
(16-12-2016, 00:26:16)beyondthesun napisał(a): znasz na pewno bardzo wiele.. młody gówniarz jeszcze jestem Wink

Wiek ma tutaj mniejsze zdarzenie ... Z moją 4-letnią córką nie dyskutuję o "problemach" drogowych, a to ona najwięcej wyłapuje wykroczeń drogowych, w dniach spacerowych notorycznie pytając, dlaczego inni ludzie przechodzą na czerwonym.

Mój podstawowy problem, to moje trasy przejazdu przez Wrocław:
- obok KWP Wroclaw
- obok lokalnego komisariatu policji
- obok bazy logistycznej policji
- obok aresztu śledczego
- trasą powrotu i wyjazdu pojazdów policji z wydziału prewencji ...

w tych warunkach nie mam możliwości od poniedziałku do piątku nie natrafić na co najmniej kilka pojazdów policji ... muszę chyba uzbierać na jakiś lekki śmigłowiec, bo plac startowy mam 100 m od domu Big Grin

(16-12-2016, 00:26:16)beyondthesun napisał(a): a przecież nawet jego niewielka ilość pogarsza refleks kierowcy..

Ja też wrócę do tematu i odniosę się do Twojego wpisu.
Uważam, że próg "po spożyciu" powinien być jednak podniesiony do 0,5 promila alkoholu we krwi.
Czasem muszę przekąsić coś "na mieście" i wtedy taki gyros, kebab lub pizza bez piwa, to jednak nie są zjadliwe, tym bardziej, że lokale gastronomiczne doprawiają te potrawy pod piwo ...
Cóż, prawo nie powinno sprzyjać fikcji.

hmmm. to czas się oduczyć "pijaństwa" Big Grin  a tak serio, to nie wiem, czy to jest dobry pomysł, bo ja mając 0.4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu czuję się pijany  Big Grin nie dałbym rady pojechać prosto samochodem.. a 0.4 mam po jednym piwku.. więc nie szedłbym tak daleko Big Grin ale na pocieszenie zostaje jeszcze piwo bezalkoholowe!  Smile

Odpowiedz
Wybaczcie, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać
http://explosm.net/comics/1695/

Wypata.. wytapa.. Napisane w Tapatalku

Odpowiedz
Również jestem za kontrolami trzeźwości. Jak pokazują statystyki, przy każdej kontroli znajdzie się kilku pijanych kierowców. Czyli jakaś część morderców-bo tak ich trzeba nazywać, zostaje wyłapana.
W ostatnim roku byłem bardzo często kontrolowany i nigdy mi to nie przeszkadzało.

Odpowiedz
@Hormon, z tymi mordercami pojechałeś równo. Nie sądzę, że ktoś, kto ma 0,5 promila alkoholu we krwi był mordercą ... dużo bardziej pod to określenie kwalifikuje się ten, kto wyprzedza na przejściu dla pieszych lub wjeżdża na pasy przy nadawanym sygnale czerwonym. I właśnie takie są skutki: zabijają na drodze Ci, którzy w 99% przypadków są trzeźwi.

Odpowiedz
Pijani też nie są lepsi. Niby pół promila, a czas reakcji kiepski.

Wysłane z Letv x820

Odpowiedz
(25-01-2017, 13:04:07)Hormon napisał(a): Pijani też nie są lepsi.  Niby pół promila,  a czas reakcji kiepski.  

Wysłane z Letv x820

Wypijam dwa piwa, mam 0,5 promila i gwarantuję Ci, że jadę z Wrocławia do Gdańska nikomu krzywdy nie robiąc.
Ten bandzior był trzeźwy, a i tak spowodował katastrofę w ruchu drogowym ...

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3...,id,t.html

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości