Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: z ktora kamera maja byc porownanie A119 oraz A119S?
Ankieta jest zamknięta.
Vicovation OPIA2 (OV4689)
38.46%
10 38.46%
IROAD A9 (IMX291)
0%
0 0%
WARRIOR G1S XM (Starvis IMX291)
3.85%
1 3.85%
DOD LS470W (IMX322)
15.38%
4 15.38%
XiaoYI Car DVR (AR0230)
42.31%
11 42.31%
inna (odpowiedz w temacie to dopisze do ankiety)
0%
0 0%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119S [NTK96660 + Starvis IMX291]
Zeby wej`s`c do menu to trzeba najpierw zastopowa`c nagrywanie
 
Odpowiedz
Po co to forum jest jak ignoruje się czyjeś pytania? Widzę nie doczekam się odpowiedzi na moje pytania, ostatnie odnośnie poświaty i wcześniejsze odnośnie pamięci masowej w komputerze. Problem jest.
Jakby ktoś jeszcze miał problem z brakiem pamięci masowej to rozwiązanie znalazłem sam. Dopiero v2.4 ze strony viofo.com działa poprawnie i działa w nim tryb pamięci masowej.

http://support.viofo.com/support/solutio...a-firmware

Wszystkie inne firmware ze strony poniżej nie mają trybu masowego..

http://viofo.com.pl/oprogramowanie-do-kamer

Co z tą fioletową poświatą? Też tak ma być?
 
Odpowiedz
(14-05-2018, 08:21:50)Wuc napisał(a): Po co to forum jest jak ignoruje się czyjeś pytania?
Zapodaj sobie jakieś kropelki na uspokojenie, to nie telefon alarmowy112 ze 24h ktoś dyzuruje, był weekend, nie wszyscy siedza w necie non stop.poza tym Ci co tu zaglądają niekoniecznie znaja rpozwiązanie Twojego problemu, wiięc co mają pisać??? Admin  też człowiek i ma swoje prywatne zycie, przynajmniej w wekkendy i nie ma obowiązku tutaj "warowaac" bo ktoś  ma problem z pamiecią czy poświatą i potrzebuje pomocy na cito bo inaczej jego swiat legnie w gruzach.
Cierpliwości!!! Smile
 
Odpowiedz
(13-05-2018, 22:07:21)Wuc napisał(a): wcześnej @pizdys pisał o tej poświacie, ale teraz dopiero to zauważyłem jadąc pod słońce :O

Czy masz wiecej przykladow z tym fioletem?
Czasem filtr CPL powoduje pojawienie sie takich teczowych kolorow.

co do pamieci masowej to tutaj juz odpowiedzialem:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid264043
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
No jest tego fioletu sporo z wczorajszej jazdy. Zwłaszcza jak już słońce zachodziło..
 
Odpowiedz
mi to wyglada na uszkodzone polaczenie z matryca (tak na 80% jestem pewny patrzac na zdjecie)
wrzuc zdjecia, szczegolnie za dnia gdzie bedzie mocne slonce
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
ok. Póki co BC hobbyist zaleca firmware 1.01, ale nie jestem przekonany - niby obraz bardziej naturalny, ale kosztem szczegółów - jak jest szarówka to nawet w dzień przy 50/h nie da się odczytać tablic rejestracyjnych samochodów mijanych a na 2.4 spokojnie da radę.

no jak to uszkodzenie to będzie lipa bo nie mam gwarancji na tą kamerkę - kupiona w Chinach.
da radę to samemu naprawić?
Ten fiolet pojawia się jak jest mniej światła i obiektyw skierowany jest też trochę na deskę rozdzielczą, która jest czarna jak noc. Jak jest wyżej ustawiony to ciężko wychwycić wady obrazu.
 
Odpowiedz
(13-05-2018, 19:44:21)mfcx napisał(a): Ja mam F1.6 i nie czuję się pokrzywdzony. Moja A119S jest ciągle w samochodzie o do roku, i na razie działa bez zastrzeżeń. Nagrywasz w 30 FPS czy 60 FPS? Bo to też bodajże wpływa w dużym stopniu na nagrzanie kamery (60 FPS bardziej nagrzewa).
Nagrywam FHD 30 klatek. Co do twoich problemów, właśnie dlatego kupiłem jednak u polskiego dystrybutora, mimo że cena wyższa, ale jak tak liczyłem to wcale nie jest to takie oczywiste. Chodzą teraz po około 90-100$, czyli do 350zł + ok 80-90 zł vat + przewalutowanie ok 20-40zł - co może dać do 450 zł, a nie mamy polskiej gwarancji i chcąc reklamować, wysyłka gdzieś do Azji - i od razu mści się oszczędność tych kilkudziesięciu złotych. 

Jak czytałem, jeszcze rok czy wcześniej - ceny były poniżej 300 zł, co popyt zrobił z ceną, wywindował niesamowicie.
 
Odpowiedz
@Wuc, wrzuc zdjecia z nagrania za dnia gdzie jest bardzo jasno, slonecznie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Ok. Wrzucę ale na razie nie mam takiego nagrania odpowiedniego, a jestem jeszcze na firmware 1.01.
Jak będzie okazja złapać coś podobnego to wstawię. Przepraszam za ten post któryś wcześniej. Faktycznie melisa mi się przyda hehe :-D
 
Odpowiedz
nie wazne jaki FW, wrzuc co masz byle by kamera miala przejscie z pelnego bialego do szarosci lub czerni.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości