Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: z ktora kamera maja byc porownanie A119 oraz A119S?
Ankieta jest zamknięta.
Vicovation OPIA2 (OV4689)
38.46%
10 38.46%
IROAD A9 (IMX291)
0%
0 0%
WARRIOR G1S XM (Starvis IMX291)
3.85%
1 3.85%
DOD LS470W (IMX322)
15.38%
4 15.38%
XiaoYI Car DVR (AR0230)
42.31%
11 42.31%
inna (odpowiedz w temacie to dopisze do ankiety)
0%
0 0%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119S [NTK96660 + Starvis IMX291]
Tutaj jedynie można zostawić ciągłe nagrywanie, inne opcji korzystania na parkingu tutaj w zasadzie nie ma

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
A ktoś już testował z Was opcje wprowadzoną w nowym sofcie?? Jak właśnie działa ten tryb parkingowy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
(06-10-2017, 00:31:34)vvvvRS napisał(a): A ktoś już testował z Was opcje wprowadzoną w nowym sofcie?? Jak właśnie działa ten tryb parkingowy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Za wr24.pl: "Jeśli kamera nie wykryje ruchu przez 1m30s, to automatycznie przechodzi w stan spoczynku (Standby mode) i przełącza G-Sensor w najwyższą czułość. W razie wykrycia ruchu w swoim polu widzenia, kamera wznawia nagrywanie w trybie poklatkowym (time lapse) i nagrywa w ten sposób przez co najmniej 1m30s jeśli nie wykryje dalszego ruchu w swoim polu widzenia. Jeśli ruch jest wciąż wykrywany, kamera kontynuuje nagrywanie w trybie time lapse. Jeśli kamera wykryje wstrząs (wibracje), to wznawia nagrywanie w trybie normalnym i kontynuuje nagrywanie jeśli wibracje wciąż występują, np. podczas jazdy. Jeśli wibracje ustąpią, to po 1m30s kamera ponownie przejdzie w stan spoczynku."

A prywatnie, tryb parkingowy bez bufora przed zdarzeniem to żaden tryb parkingowy  Tongue .

 
Odpowiedz
(06-10-2017, 14:25:50)slayer napisał(a): A prywatnie, tryb parkingowy bez bufora przed zdarzeniem to żaden tryb parkingowy  Tongue .
niestety, ale tak,
lepiej zostawic kamere wlaczona i nagrywac non-stop.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(06-10-2017, 15:36:05)pizdys napisał(a):
(06-10-2017, 14:25:50)slayer napisał(a): A prywatnie, tryb parkingowy bez bufora przed zdarzeniem to żaden tryb parkingowy  Tongue .
niestety, ale tak,
lepiej zostawic kamere wlaczona i nagrywac non-stop.

No niby tak, ale to też nie super rozwiązanie. W przypadku szkody parkingowej czeka wtedy żmudne przeglądanie nagrań i trzeba ją szybko zauważyć.

 
Odpowiedz
(06-10-2017, 16:59:49)slayer napisał(a): No niby tak, ale to też nie super rozwiązanie. W przypadku szkody parkingowej czeka wtedy żmudne przeglądanie nagrań i trzeba ją szybko zauważyć.
Po "szkodzie" to juz czysta przyjemnosc Wink a nawet pewnosc ze sie "to ma".
Ale karta musi byc "duza" aby z przyjemnosci nie wyszlo...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(06-10-2017, 17:30:45)pizdys napisał(a): Po "szkodzie" to juz czysta przyjemnosc Wink a nawet pewnosc ze sie "to ma".
Ale karta musi byc "duza" aby z przyjemnosci nie wyszlo...

No ja mam 128 GB a i tak za późno zauważyłem i niestety wyszło wielkie rozczarowanie. Pewnie wieczorem, popołudniu, całą noc się nagrywało i nadgrało...

 
Odpowiedz
(14-09-2017, 23:39:52)bobsynek napisał(a): Witam ,mam kilka pytań do wyjadaczy i nie tylko.

1. Warto wgrywać soft V2.1 do naszych Viofo?
2. Ma ktoś sposób na rozłączanie styków od gpsa na dziurach? Irytujące to jest że raz sygnał łapie a raz nie :/
Jak dotąd kamerka spisuje się dobrze choć mało ciekawych rzeczy udało mi się nagrać.

Pozdrawiam

Na rozłączanie styków kupiłem rozdzielacz mini usb Motoroli:
https://www.amazon.com/Motorola-Y-Chargi...B00BU3PUG0
Teraz zasilanie idzie niezależnie do GPS-a i kamerki, więc nic się nie rozłącza.
 
Odpowiedz
(23-10-2017, 23:01:05)berpa napisał(a):
(14-09-2017, 23:39:52)bobsynek napisał(a): Witam ,mam kilka pytań do wyjadaczy i nie tylko.

1. Warto wgrywać soft V2.1 do naszych Viofo?
2. Ma ktoś sposób na rozłączanie styków od gpsa na dziurach? Irytujące to jest że raz sygnał łapie a raz nie :/
Jak dotąd kamerka spisuje się dobrze choć mało ciekawych rzeczy udało mi się nagrać.

Pozdrawiam

Na rozłączanie styków kupiłem rozdzielacz mini usb Motoroli:
https://www.amazon.com/Motorola-Y-Chargi...B00BU3PUG0
Teraz zasilanie idzie niezależnie do GPS-a i kamerki, więc nic się nie rozłącza.

(23-10-2017, 23:01:05)berpa napisał(a):
(14-09-2017, 23:39:52)bobsynek napisał(a): Witam ,mam kilka pytań do wyjadaczy i nie tylko.

1. Warto wgrywać soft V2.1 do naszych Viofo?
2. Ma ktoś sposób na rozłączanie styków od gpsa na dziurach? Irytujące to jest że raz sygnał łapie a raz nie :/
Jak dotąd kamerka spisuje się dobrze choć mało ciekawych rzeczy udało mi się nagrać.

Pozdrawiam

Na rozłączanie styków kupiłem rozdzielacz mini usb Motoroli:
https://www.amazon.com/Motorola-Y-Chargi...B00BU3PUG0
Teraz zasilanie idzie niezależnie do GPS-a i kamerki, więc nic się nie rozłącza.
Zasilania nie rozłącza ale sygnał GPS w dalszym ciągu idzie przez styki, czyli nic to nie dało.
 
Odpowiedz
Zasilania nie rozłącza ale sygnał GPS w dalszym ciągu idzie przez styki, czyli nic to nie dało.

a masz podklejoną tą piankę?
 
Odpowiedz
Panowie, jest dobra cena na A119s bez GPS tym razem:

https://www.banggood.com/VIOFO-A119S-2-I...53895.html

86$ z wysyłką Priority Direct Mail minus rabat z kuponu 72ddad = 69,11$

Do pełni szczęścia zamawiamy sobie na aliexpress sam moduł GPS za 13,59$:

https://www.aliexpress.com/item/VIOFO-Up...66662.html

Tym sposobem mamy A119s v2 GPS w cenie 82,7$ czyli około 300 PLN.

Chyba nie do pobicia obecnie Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości