• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MIO MIVUE C330
czy ktoś wie jaki procesor i matrycę ma rejestrator MIO MIVUE C330 ?
jest mały zgrabny i funkcjonalny ale czy nagrywa dobrze ?
rejestrator ma wbudowany GPS, bazę fotoradarów ,kosztuje 449zł i nie jest pewno tak tandetnie wykonany jak Viofo 119 :-)

Odpowiedz
jednak ruskie są niezawodne :-) http://i2hard.ru/reviews/obzor-i-test-mi...-c330.html
mio mivue c330 ma taki sam procesor jak mio mivue 688 czyli AIT8328 600 MHz który ma wsparcie dla WDR
oraz matrycę firmy SOI z Tajwanu ,( Silicon Optronics Inc. ) o nazwie JX-F02
strona producenta na której są dane matrycy http://www.soinc.com.tw/en/product.php?cate_sn=12
pizdys słyszałeś o takiej matrycy ?
teraz wiem czemu Mio się tym nie chwali :-)
ale obraz z tego mio c330 jest niezły

Odpowiedz
przyznam, ze nie slyszalem a sama firma ma status "unknown status" na tle podawania informacji o sprzedazy i rozwoju...stad malo kto moze ich "zweryfikowac" pod katem udzialow.

prawdopodobnie to jakas noga Omnivision...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
jak MIO z nimi ma "interesy" to może ta matryca nie jest taka zła ,tyle że nie słyszałem by ktoś je gdzieś stosował w rejestratorach. ta matryca może niby pracować w FHD 60 kl/s

Odpowiedz
ma fullhd w 60FPS oraz 3um pixel a to wielkosc Aptiny Ar0230, specyfikacja bardzo podobna dlatego mozliwe ze to ta matryca siedzi w YI lite ktora wspominal @puchaczosx, tutaj:
http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=...#pid253531

konstrukcja wlasnie przypomina omnivision a to jakas chyba czesc firmy omnivision...
jestem pewny tak na 90% ze to ta matryca siedzi w YI lite, spelnia wszystkie wymagania dla Yi dashcam

a co do Mio to nie wiem czemu tak szukaja innych producentow, zapewne chodzi o $$$
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
a co kolega pizdys powie na rejestrator firmy seezeus o nazwie " shadow 1S " ?
kamerka jest podobna do viofo 119 ,ale ma kilka innych bajerów jest fajnie wykonana , ma ekran 2,4" wbudowany GPS Sony IMAX322 , Ambarella A7 i wbudowany kondensator, F 1.6
http://www.shadow-tec.com/content/?109.html
kosztuje 399zł . pakowana jest podobnie jak kamery DOD w pudełko z "szybką"
może nie ma takiego super nagrania jak Viofo ale ma inne zalety , np można zmierzyc w autku czas od 0 - 100 km/h czy czas okrążenia. menu też ma ciekawe i ma tryb parkingowy
ktoś już pisał na forum o tej kamerze ale bez odzewu od kogokolwiek

Odpowiedz
ponoć są produkowane w tej samej fabryce co DOD , dlatego podobnie opakowane :-)

Odpowiedz
@lou, technicznie dobra kamera, widac ze fw tez nie jest szegolowo dopradowane, ale nie znam tej kamery,
jedynie co moge powiedziec to to, ze IMX322 z Ambarella A7LA srednio wypada na tle Novateka z IMX322,
obraz jest blady i ziarnisty, nie ukrywalem na forum ze jestem jednak bardziej zwolennikiem Novateka, bo czarny jest czarny, szumy 3DNR to poezja, jedynie brak trybow parkingowych (szczegolnie buforowanie) oraz wsparcia kart SDXC na exFAT w Novatekach boli, niewiadome sa kwestie typu HDR na 2K oraz w ogole w 1080p bo niby dziala (a nie dziala) np Xiaomi lub A119....ale wiadomo ze nie mozna miec wszystkiego...z reszta "idzie nowe" Novatek wypuszcza serie NTK9668x, z H.265 i wierze ze braki zostana uzupelnione...

co do matrycy to ostanio widzimy ze z czym by Novatek nie byl polaczony (AR0330, AR0230, IMX322, a nawet ostatnio OV4689) to zawsze wypada zdumiewajaco dobrze jak na odpowiednik Ambarelli, nawet "nowy A12" ma problemy.

Odpowiedz
kamerka jest niby dostępna w firmie "vat19.pl" ale z tego co czytałem na opineo kupując u nich to tak jakby kupować bezpośrednio w chinach albo jeszcze gorzej ,bo po zakupie totalna olewka ,brak kontaktu i serwisu i nie daja dowodów zakupu....większość odradza zakup u nich

Odpowiedz
czy ktoś z kolegów miał z nimi ( vat19.pl) jakieś doświadczenia ?

Odpowiedz
(15-01-2017, 16:42:47)lou napisał(a): czy ktoś z kolegów miał z nimi ( vat19.pl) jakieś doświadczenia ?

Ja kupuję u nich. Jak do tej pory nie miałem problemów a zaopatruję całą rodzinkę w sprzęt od nich. Odbieram towar osobiście więc o czasie  dostawy  nie wypowiadam się.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości