Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Ktora najlepsza?
Vicovation OPIA2
VIOFO A119
VIOFO A119S
XiaoYi Car Dvr
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach)
Faktycznie to na EKENa....

Ale odszukałem swój kod - spróbuj nim Wink

Kupon:

ce621f

No i to V2 jest, pisza to ludzie w komentarzach, zreszta V1 nie jest już produkowana a to świeza dostawa.
 
Odpowiedz
Super,
działa nadal kod i już zamówiłem. Mam nadzieję, że będzie V2 i nie naliczą VATu czy cła.
 
Odpowiedz
Kod działa na wszystkie. Którą zamowiles? Jak dobrze patrze to a119 z gps wychodzi 81$. ~ 300zl. A119s z gps 97$.
 
Odpowiedz
(17-09-2017, 23:33:20)przeeemek napisał(a): Kod działa na wszystkie. Którą zamowiles? Jak dobrze patrze to a119 z gps wychodzi 81$. ~ 300zl. A119s z gps 97$.

Zamówiłem Ske z CPL i wyszło 109$
 
Odpowiedz
(17-09-2017, 23:06:58)c-4 napisał(a): Super,
działa nadal kod i już zamówiłem. Mam nadzieję, że będzie V2 i nie naliczą VATu czy cła.

Jeżeli tylko wybrałeś Priority Direct Mail to nie będzie Smile
 
Odpowiedz
(18-09-2017, 08:47:51)wojtekS napisał(a):
(17-09-2017, 23:06:58)c-4 napisał(a): Super,
działa nadal kod i już zamówiłem. Mam nadzieję, że będzie V2 i nie naliczą VATu czy cła.

Jeżeli tylko wybrałeś Priority Direct Mail to nie będzie Smile

Tak właśnie zrobiłem i już wysłali. Teraz 2 tygodnie i będzie u mnie
 
Odpowiedz
Wybrałem ten sam zestaw - 109,40$

Jaka karta do tego? Na Gearbest jest samsung 64gb evo plus za 77zl.

Jak płacić paypal, żeby bank nie doliczył dziwnych opłat? Założyłem konto i podpiąłem kartę debetowa z PKO. Tak będzie dobrze czy lepiej przelać kase na konto paypal?
 
Odpowiedz
(18-09-2017, 20:44:30)przeeemek napisał(a): Wybrałem ten sam zestaw - 109,40$

Jaka karta do tego? Na Gearbest jest samsung 64gb evo plus za 77zl.

Jak płacić paypal, żeby bank nie doliczył dziwnych opłat? Założyłem konto i podpiąłem kartę debetowa z PKO. Tak będzie dobrze czy lepiej przelać kase na konto paypal?

"GayPal" to chyba najgorszy serwis do przesyłania kasy jaki znam. Nie dość, że pobiera sobie prowizję od odbiorcy (!) za przesyłane środki to jeszcze w PL możliwe jest wypłacenie ich tylko i wyłącznie w PLN po bandyckim kursie "GayPal'a". Innymi słowy jeśli ktoś prześle Ci np. USD, to nawet jeśli posiadasz konto walutowe w USD to przy wypłacie, najpierw GayPal zamieni USD na PLN po swoim kursie, a później bank zamieni PLN na USD po swoim (równie bandyckim) kursie. 

Podsumowując - jeśli możesz to zapłać w walucie rozliczeniowej ze swojego konta, ew. użyj karty do płatności w internecie - nawet z przewalutowaniem to i tak wyjdzie lepiej niż tymi dziadami z GayPala
 
Odpowiedz
Czyli paypal odpada. Nie chciałbym robić offtopa w temacie o kamerkach, ale dotąd używałem tylko przelewy24 a to mój pirrwszy zakup na banggood. Pomijając przelewy USD do mnie. Chcę zapłacić teraz za kamerkę powinienem wybrać płatność kartą zamiast paypal?! Mam do wyboru debetowe PKO lub t-mobile. Ta z PKO jest chyba jednocześnie kartą do płatności w internecie.

Co oznacza "zapłać w walucie rozliczeniowej ze swojego konta"?
 
Odpowiedz
Ja też nie korzystam z kursów PP. Zawsze zawyża. Dla przykładu zakup z banggod z kursu banku to 389,70zł a PP chciał 412,10zł

@przeeemek: podaj linka d karty 64GB za 77zł na gearbest
 
Odpowiedz
Zapłaciłem kartą. Po kursie PKO wyszło 407zl.

Karta samsung 64GB - 22$ - https://m.gearbest.com/memory-cards/pp_7...tml?wid=21
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości