• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Ktora najlepsza?
Vicovation OPIA2
VIOFO A119
VIOFO A119S
XiaoYi Car Dvr
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach)
odpowiedzi na wszystkie rozterki są twierdzące

Odpowiedz
Tydzień temu dotarła do mnie przesyłka z Holandii. Dzisiaj zamontowałem kamerkę ale niestety nie działa zasilanie przez moduł gps. Objawia się to tym że kamera włączy się na chwilę i za moment się wyłącza. Natomiast jeżeli podłącze zasilanie bezpośrednio pod kamerę to działa ona poprawnie. Czy ktoś wie o co chodzi? Czy mieliście w przesyłce jakiś dowód zakupu? Bo ja nie dostałem.

Odpowiedz
podstawowe pytanie - podkleiłeś piankę EVA na moduł GPS, żeby docisk kamery był ok?

Odpowiedz
tak podkleiłem.

Odpowiedz
Zamówiłem kamerkę na Banggood, wybrałem tak jak sugerowano Priority Direct Mail. Leciało przez Holandię i niestety nic to nie dało. Dziś przyszedł list z urzędu celnego. Widać dopłacenie do przesyłki przez Holandię nie zawsze się sprawdza Sad

Odpowiedz
Wysyłka przez b2c europe to fikcja, takie mam wrażenie. Moja kamerka miała być dostarczona w około 8 dni, a dostałem ją po 25...

Odpowiedz
To wszystko zależy od wszystkiego. Mój osobisty rekord z Banggooda to 4 (tak, CZTERY) dni robocze z magazynu w Chinach. A rekord w drugą stronę? 3,5 miesiąca.... i duża w tym zasługa urzędu celnego, który choć żadnych opłat nie nałożył to trzymał pakę ponad 2 miesiące.... :/

Odpowiedz
Nie ma opłat gdy jest wysyłka z EU Banggood. Tyle, że jest i info Sold Out czyli wyprzedane.

W ogóle straszliwie kamery a119 i pochodne zdrożały Sad Jeszcze kilka miesięcy temu szło to kupić za ~260 żł a teraz ponad 400 już.

Może nie tyle zdrożały w sumie ale nie ma już takich upustów jak wcześniej. Ja bym poczekał na rozwój sytuacji.

Odpowiedz
Ja kupiłem za około 380 zł a119s GPS plus CPL

Odpowiedz
Mam w tej chwili G1WH ale bateria padła.Na razie nagrywa ale nie wiem jak długo będzie dzialała prawidłowo
Jeżdżę głównie po mieście w dzień i to 2-3 razy w tygodniu po 5-10 km.Sporadyczne trasy również w porze dziennej.Wiadomo zimą czasem robi się szybciej ciemno ale i tak głównie miasto. Jedna dwie trasy w miesiącu "po ciemku".
Dlatego chcę kupić nową ale podstawa to kondensator a nie bateria.
Proszę o krótka odpowiedź i ewentualne ukierunkowanie gdzie szukać porównań i testów aby samemu wyrobić sobie zdanie.
Która będzie lepsza A119 czy A119S.
A może jeszcze poczekać na update firmware dla A119Pro ?

Odpowiedz
a119s jest zdecydowanie lepsza do nagrań w nocy
niby ludzie mówią "ja jeżdżę tylko w dzień" - ale w okresie zimowym jakoś ciężko mi w to uwierzyć Smile
wg mnie obowiązkowo też filtr CPL - czyni cuda.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości