• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Ktora najlepsza?
Vicovation OPIA2
VIOFO A119
VIOFO A119S
XiaoYi Car Dvr
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach)
Rozumiem ,że w dzień A119 i A119S nagrywają tak samo a przewaga A119S to nagrania nocne.Auto stoi w garażu więc tryb parkingowy nieistotny jest.
Czyli A119S + CPL polecasz?
I czy warto ryzykować z Chin czy brać w PL

Odpowiedz
(22-05-2018, 12:58:03)prenrzyk napisał(a): Rozumiem ,że w dzień A119 i A119S nagrywają tak samo a przewaga A119S to nagrania nocne.Auto stoi w garażu więc tryb parkingowy nieistotny jest.
Czyli A119S + CPL polecasz?
I czy warto ryzykować z Chin czy brać w PL

119S GPS + CPL to dobry pomysł. Może i stoi w garażu ale jak mój przedmówca napisał, zimą rano i po południu juz jest ciemno. Co do zakupu, to ja kupiłem w europejskim magazynie BG za 320 zł z przesyłką która szła 4 dni. Myślę że warto zaoszczędzić na kartę 128 GB i CPLa w ten sposób. A kupiłem ostatnio za 165 zł Samsung Evo 128 GB pomarańczowy w polskim sklepie internetowym. CPL kupisz w pl za 60 zł. To w sumie daje tyle ile trzeba zapłacić za najtańszą 119S GPS z PL bez karty 128 i CPL.
Zysk to prawie 270 zł.

Odpowiedz
Mógłbyś podesłać konkretne linki

Odpowiedz
(25-05-2018, 14:24:26)prenrzyk napisał(a): Mógłbyś podesłać konkretne linki

414,61 PLN: https://www.banggood.com/VIOFO-A119S-2-I...rehouse=CN

56,50 PLN: https://www.banggood.com/VIOFO-Car-Dash-...rehouse=CN

Ale widzę, że dobre czasy minęły, mnie się udało znacznie taniej Smile (oczywiście wersja z GPS)

[Obrazek: Vx9LKBL.png]

Odpowiedz
Dałeś linka do a119 zwykłej, nie "S"...

Odpowiedz
fakt, już poprawiłem
no to tym bardziej się cieszę, bo teraz widzę, że jest prawie 2x drożej Smile
Ponad 150 PLN różnicy na komplecie Big Grin

PS polecam polować na oferty podczas VIP day (każda 2-ga środa miesiąca) - sporo ofert jest wtedy wielokrotnie przeceniona.

Odpowiedz
Trzeba polować na okazje bo w tej chwil zysk na tych 2 rzeczach względem PL to ok 130zł. Zakładając brak opłat celnych itp. oraz kłopotów z funkcjonowaniem kamer i ich gwarancja.

Odpowiedz
Jak wygląda teraz sytuacja z cłem z tą przesyłką PDM i w razie czego ile trzeba zapłacić do urzędu celnego?

Odpowiedz
Zamawiałem z baonggooda przez pdm, brak cła i vatu, masz teraz dobrą cenę na tą kamerkę

Odpowiedz
Chciałbym powrócić do wątku, który pojawił się na moment w tym temacie. Zwrócono uwagę, że A119 jest lepsza z obrazem statycznym, ale A119S lepiej radzi sobie z ruchem, np. jadącymi z naprzeciwka pojazdami. Czy to jest nadal aktualne, a jeśli tak, to czy faktycznie różnica jest aż tak znaczna?

Odpowiedz
@j_krk zobacz tutaj przyklady oraz wazne kwestie w sprawie tych kamer:

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid268009
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości