• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakim programem zrobić porównanie 2ch obrazów z kamerek?
Witam. Jak w temacie, jakim programem robicie porównanie 2ch obrazów z kamerek? Tylko bez utraty jakości przy zapisywaniu pliku...

Odpowiedz
(12-02-2017, 13:09:31)rejestrator napisał(a): Witam. Jak w temacie, jakim programem robicie porównanie 2ch obrazów z kamerek? Tylko bez utraty jakości przy zapisywaniu pliku...

ja używam programu VSDC Free Video Editor. nie narzekam, chociaż zalecam używanie Windowsa wyższego (nowszego) niż XP, bo na Windowsie XP wyskakują mi czasem błędy jak projekt jest rozbudowany (np. jak ma ponad 100 różnych elementów). Program jest bardzo intuicyjny (łatwy) w obsłudze. co prawda ja osobiście edytuje nagrania tylko z jednej kamery, ale bez problemu można wstawić drugą ścieżkę wideo (albo i więcej). co najważniejsze - program jest darmowy Smile

jeśli chodzi o jakość nagrania to możesz sobie wybrać kodek, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"

Odpowiedz
a pod linuxa możecie polecić jakiś program do takich rzeczy?

Odpowiedz
(13-02-2017, 00:35:58)geos napisał(a): a pod linuxa możecie polecić jakiś program do takich rzeczy?

nie testowałem nic pod linuxem, ale interesujący wydaje się być flowblade - https://jliljebl.github.io/flowblade/, ma dużo poradników na youtube.

z tego co widzę mają instalkę pod debiana, ale na każdej dystrybucji linuxa to zainstalujesz (np. za pomocą deb2tgz).

edit: 10 powodów, dla których zdecydowanie powinieneś używać Flowblade'a! Big Grin

https://opensource.com/life/16/9/10-reas...deo-editor
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"

Odpowiedz
@beyondthesun, dzięki!

Odpowiedz
hejhejhe

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości