• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka Karta Pamięci do twojej kamery? Koniecznie przeczytaj
Tylko, że jak na razie, to chyba nie ma jeszcze kamer obsługujących 512GB. No i ta cena. Masakra.

Odpowiedz
Niby nie ma, ale juz widac na horyzoncie ze beda Big Grin
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
witam
od kilku tygodni posiadam A119S
raczej nie mogę narzekać......ale
widzę np,ze gps w filmikach włącza się około 2 minuty po starcie kamerki....jest to spowodowane zapewne,ze parkuje w garażu?
druga sprawa to karta pamięci....
wiele razy podczas odtwarzania filmików na komputerze pojawiały się błędy,znikały pliki i wołało o format tej karty
karta to PNY 64 GB

Odpowiedz
czy dany film ktory na komputerze ma bledy na kamerze (w odtwarzaczu) daje sie odtworzyc?
czy instalowales jakies kodeki?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
W "gorącym strzale" w X-komie Samsung 64GB microSDXC Evo w cenie 85 zł - szybko się sprzedaje.

Odpowiedz
(19-03-2018, 13:25:28)pizdys napisał(a): czy dany film ktory na komputerze ma bledy na kamerze (w odtwarzaczu) daje sie odtworzyc?
czy instalowales jakies kodeki?

już jest okej...włożyłem kartę samsunga i nie ma tych problemow
dzieki

Odpowiedz
Padło juz takie pytanie, ale pozostało bez jednoznacznej odpowiedzi, więc zapytam jeszcze raz. mam obecnie w PRO samsunga Plus 32Gb UH-1, i wszystko jak na razie (2 tygodnie) jest ok,ale chce kupić wieksza, minimalizujac ryzyko niekompatybilności wybrałem starsza omarańczową bez plusa 64GB, ale w sprzedazy sa UH-3 czy to ma znaczenie w przypadku starszej pomarańczowej czy 1 czy 3? czy tylko Plusy sa ryzykowne? zrozumiałem z wczesniejszych postów że UH-3 to MLC a UH-1 TLC, czy to dotyczy obydwóch modeli EVO i EVO+?

Odpowiedz
Starsze sa bardziej kompatybilne a starsza to EVO UHS-U1, ale viofo to producent ktory na problemy z kompatybilnoscia reaguje natychmiastowo wiec tu bym sie nie obawial takich probkemow, wazne aby byla bez + bo historia pokazuje ze coz moze byc na rzeczy. Po za tym EVO+ sa mniej kompatybilne z innymi kamerami, np.z Thinkware EVO+ w ogole nie dzialaja a EVO bez problemu.

Odpowiedz
Dzieki @pizdys jak zawsze na posterunku, Ty  odchodzisz kiedykolwiek od komputera? Smile to w  takim przypadku unikam plusa, biorę EVO UH-3  bo jedynki juz prawie nieosiagalne, a co z twierdzeniem ze UH-3 to MLC, a UH-1 TLC?

Odpowiedz
Jezeli ktoś szuka białych kruków czyli samsungów UHS-1  64 i 128GB  to kilka sztuk jest w https://www.e-fotojoker.pl/microsd?_ga=2...1524216466 nie wiem czy nie naruszyłem regulaminu wiec z góry przepraszam i prosze admina o korekte lub informacje to zaraz  usune link
To już rodzynki trudne do kupienia więc nie ma co czekać.

Odpowiedz
Mam tego Samsunga Evo+ 32GB U1 i używam go do mp3 playera Audiomagic i często lubi się pogryźć. Jest taki moment że powiedzmy 5 minut po odpaleniu i sluchaniu muzyki przez dobrych kilka sekund lecą jakieś artefakty dźwiękowe nie z tego świata. Sprawdzone na 2 playerach - to samo. Evo+ chodzi dobrze w G1WH (póki co).

Skąd wziął się fenomen Samsunga. Czy Kingston czasem nie sa najbardziej zgodnymi kartami pamięci na rynku ?????
Nigdy z niczym nie miałem w przypadków Kingstonów problemu.

Natomiast mam też Kingstona 32GB class 10 i nigdy i nigdzie nie miałem z nim problemów a już wiele lat używam tej karty.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości