• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka Karta Pamięci do twojej kamery? Koniecznie przeczytaj
(Wczoraj, 00:17:54)High napisał(a): Oczywiście na necie da się taniej kupić, ale jakby ktoś chciał na szybko to dobra cena w stacjonarnym sklepie.
Może parę złotych drożej niż w necie ale przynajmniej 100% pewności że nie podróbki,i pewna gwarancja a to najwazniejsze

Odpowiedz
(Wczoraj, 00:34:05)Maverick09 napisał(a):
(Wczoraj, 00:17:54)High napisał(a): Oczywiście na necie da się taniej kupić, ale jakby ktoś chciał na szybko to dobra cena w stacjonarnym sklepie.
Może parę złotych drożej niż w necie ale przynajmniej 100% pewności że nie podróbki,i pewna gwarancja a to najwazniejsze

Mam od  czterech lat żółte karty Samsunga. 32, 64, 128 GB. O coś się rozchodzi ?
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 

Odpowiedz
(Wczoraj, 00:46:10)rych33 napisał(a):
(Wczoraj, 00:34:05)Maverick09 napisał(a):

Mam od czterech lat żółte karty Samsunga. 32, 64, 128 GB. O coś się rozchodzi ?

Rozchodzi się o to że mało gdzie są w stacjonarnych sklepach karty powyżej 64gb w dobrej cenie od ręki i z pewną gwarancją i pochodzeniem. A to żę pomarańczowe Evo u3 są w zasadzie pewniakami do Viofo to napisałem info. Tylko tyle Smile
Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS
Jest: A129Duo GPS

Odpowiedz
[Obrazek: downlorsr.jpg]

juz dostepne:
https://www.mymemory.co.uk/integral-512g...0mb-s.html

za jedyne 1500zl
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
( 4 godzin(y) temu)pizdys napisał(a): [Obrazek: downlorsr.jpg]

juz dostepne:
https://www.mymemory.co.uk/integral-512g...0mb-s.html

za jedyne 1500zl

Nie nooo, to okazja....daj Pan dwie!! To już nie mam największej karty w rejestratorze? Sad(((
Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS
Jest: A129Duo GPS

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 3 gości