• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reportaż TVN Turbo o agresji drogowej
Witam

Szukamy chętnych na nagranie w dniu jutrzejszym reportażu na temat agresji drogowej. Gdyby ktoś chciał wystąpić, miał coś ciekawego do powiedzenia lub pokazania prywatnego filmu z zarejestrowaną agresją na drodze to proszę o wiadomość do mnie. Materiał jest potrzebny dla TVN Turbo.
Fajnie gdyby zgłosił się ktoś ze Śląska ale gdyby to był inny region to też dajcie znać - może ekipa będzie w stanie dojechać.
Stan pkt 0

Odpowiedz
@brombrała,

Pozwolę się podłączyć pod Twój wątek aby nie zakładać nowego. Mam nadzieję, że mnie nie wytniesz Smile

Kilka dni temu dostałem mail jak poniżej:

"Dzień dobry,

Poszukujemy autorskich, ciekawych nagrań z wideorejestratorów samochodowych do nowego programu TVN Turbo – „Przypadki drogowe”. Na łamach tego programu, nagrania z dróg będą analizowane i oceniane między innymi przez różnych ekspertów i Policjantów.

Znaleźliśmy wiele interesujących nagrań na forum autowrzuta.pl.
Twoje nagrania idealnie wpasowują się w tematykę naszego programu. Dlatego będzie nam niezmiernie miło zaprosić Cię do współpracy.

Uprzejmie prosimy o podanie numeru telefonu – oddzwonimy, w celu dalszych działań i odpowiedzi na ewentualne pytania.

Czekamy na kontakt.

Pozdrawiamy,
Ekipa TVN Turbo"

Ciekawi mnie jak w praktyce wygląda współpraca z nimi, ktoś z Was ma już takie doświadczenia?
Blush
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool

Odpowiedz
No my mamy a właściwie Trajan. Pisz do niego priv co dokładnie chciałbyś wiedzieć.
Stan pkt 0

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości