Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie zainstalowales swoja kamere? [galeria użytkownikow autowrzuta]
#23
Na chwilę obecną nie korzystam z trybu parkingowego. Dom - garaż, praca - parking ogrodzony i monitorowany (max 6 aut).
Jak się zdecyduję to skorzystam zapewne z jakiegoś źródła zasilania typu powerbank.
Viofo A119 v2
 
Odpowiedz
#24
(09-01-2018, 23:55:50)TOMASZ napisał(a): Na chwilę obecną nie korzystam z trybu parkingowego. Dom - garaż, praca - parking ogrodzony i monitorowany (max 6 aut).
Jak się zdecyduję to skorzystam zapewne z jakiegoś źródła zasilania typu powerbank.
A zostawiłeś sobie trochę miejsca na wyjecie karty?? Czy musisz ją zdejmować??
 
Odpowiedz
#25
Kartę wyjmuję i wkładam bez zdejmowania kamerki. Niemalże na styk, ale daje radę :-)
Viofo A119 v2
 
Odpowiedz
#26
Ma ktoś A119 w Merivie 07r ? U kumpla na razie na przyssawce jest i trzeba będzie gdzieś oryginalne przykleić.
 
Odpowiedz
#27
Ma ktoś z was Vectrę C albo Signuma i kamerę Viofo A119 ? pokażcie w którym miejscu nakleiliście
 
Odpowiedz
#28
Cisza
 
Odpowiedz
#29
No chyba Vectra C nie różni się zbytnio od innych samochodów. Naklej gdzieś za lusterkiem wstecznym tak żebyś miał do niej jakiś sensowny dostęp. Zależy czy wyciągasz kamerkę z auta często, czy może kartę pamięci wyciągasz. Ja wrzucę w tygodniu parę zdjęć gdzie mam kamerki w autach. Może się komuś przyda
 
Odpowiedz
#30
(21-01-2018, 20:29:27)Makabra napisał(a): No chyba Vectra C nie różni się zbytnio od innych samochodów. Naklej gdzieś za lusterkiem wstecznym tak żebyś miał do niej jakiś sensowny dostęp. Zależy czy wyciągasz kamerkę z auta często, czy może kartę pamięci wyciągasz. Ja wrzucę w tygodniu parę zdjęć gdzie mam kamerki w autach. Może się komuś przyda

To jak się nie różni to po co taki temat? tak samo nakleić kamerkę w Fordzie Transit i tak samo w Subaru Impreza i już.
 
Odpowiedz
#31
Szukalismy dzisiaj z kolegą miejsca w Superb II na A119. Najlepsze miejsce wypada chyba po lewej stronie lusterka na kropkach ale...jest tragedia z odbiciem kratek wentylacyjnych w szybie. Pomijając CPL jest opcja np. innego montażu w Superb ? Oddalić od szyby itp ?


Załączone pliki Miniatury
   
A129 Plus-G   i G1WH
 
Odpowiedz
#32
@pawelpp, idealnie nigdy nie bedzie, lepiej juz widziec te "kratki" niz z filtrem CPL ograniczyc ilosc swiatla i miec bardziej rozmazany obraz,
zle nie jest...
CPL sie instaluje dopiero jak juz na calej szybie widac fakture kokpitu...

[Obrazek: fsfscic.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#33
Tak, tylko chłopak się rozczarował jak to zobaczył. Nawet wysłałem mu zrzut ode mnie, że też mam odbicia. No ale mniej. Myślałem, ze da się coś wymyślić z zamocowaniem.
A czy ma znaczenie, który z tych 2 uchwytów z kompletu się przyklei ?
A129 Plus-G   i G1WH
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości