Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie zainstalowales swoja kamere? [galeria użytkownikow autowrzuta]
#34
BV DR650S-2CH mam zamontowaną tak:[Obrazek: 90889c1373d7736fe9d1d8979dd921f2.jpg][Obrazek: 85d7bc8d34ee077f07724e454cc83563.jpg][Obrazek: b2ef7e48c9de727dbfb9371153b41f37.jpg][Obrazek: b58f5208041d4b8aeea221e7a9986f5a.jpg]
 
Odpowiedz
#35
mozesz pocieszyc go i powedziec tak:
- ze kazda inna kamera tez bezie widziala odbicia - bo to jest cos co wynika z "samochodu" anie z kamery.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#36
Ha ha. Big Grin No właśnie mu to mówiłem, żeby nie myślał, że go na minę władowałem z A119. Bo był mocno zawiedziony. Sad   Mówiłem im (ojciec z synem) że to auto byle jakie Tongue  Ok. Dzisiaj będziemy kleić na stałe i niech się przyzwyczaja.

A co z tymi uchwytami ? Który dać ? Prosty czy "skośny" ? Bo nie wiem, który kleić.
A129 Plus-G   i G1WH
 
Odpowiedz
#37
Toyota Auris I HSD. Po kilku próbach zamontowałem w końcu wideorejestrator VIOFO A119. Podłączony pod żarówkę kierowcy z podsufitki (wł/wył), wtyk żarówki, przetwornica stepdown do 5v, i krótki kabelek. 
Plusy, roboty niewiele, nagrywam kiedy chcę, tryb parkingowy kiedy potrzeba (bo w większości moich przypadków nie potrzeba), kamerka praktycznie niewidoczna z zwenątrz, jak wyjdzie coś dużo lepszego to ta pójdzie na tył. 
Minusy, jak zapomnę wyłączyć po jeździe to będzie nagrywać w trybie parkingowym (pobór w trybie parkingowym, w czuwaniu 0,26mA) tragedii nie ma bo często jeżdżę. Jak zapomnę włączyć w czasie jazdy to nie nagra, proste. Wniosek - trzeba myśleć  [Obrazek: tongue.gif]

Kupiłem tu:

https://www.banggood.com/VIOFO-A119-1440P-160-Degree-Wide-Angle-Car-DVR-BLACK-p-1068197.html?rmmds=myorder&ID=224&cur_warehouse=CN

Z kuponem 83f0f4 i wysyłką z NL priorytet (do 2 tygodni) wyszło niecałe 280zł. Bez GPS, bo mi nie potrzebny i bez filtra polaryzacji (zobaczymy jak wyjdą nagrania, może się dokupi ale chyba niewiele da a przyciemni obraz).

Focie:
[Obrazek: P1noIz89BGAxep0sD1Uk_otV-3i3eKvXw_wwYiFy...88-h949-no]
[Obrazek: 52_PX_rw4cxyQN00mI-__61o_Gvp0EScW5NRWBqm...12-h949-no]
[Obrazek: iblGsGT0OprklKm_nWNVF49SluE46h0JYi8ybf6u...66-h950-no]
 
Odpowiedz
#38
@fazibazi, witamy na forum,
Wyglada naprawde OK,
Poziom tez dobrze ustwiony (linia horyzontu okolo 60% ponad- czyli tak jak powinno byc).
DOBRA ROBOTA!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#39
Ford Focus MK2 
Viofo A119S-G + CPL

Pod lusterkiem są czujniki więc musiałem zamontować obok. Wyżej się nie dało bo nawet przy tej wysokości widać kawałek obudowy czujników. Chciałem żeby chociaż część rejestratora była na tym kropkowanym polu. Dzięki temu jest trochę mniej widoczny z zewnątrz.
Zasilanie poprzez przetwornicę 12V -> 5V wzięte z lampki przy lusterku. Prąd jest jeszcze przez 30 min po wyłączeniu auta. Włącza się, gdy otworzę drzwi lub centralny zamek odbokuje drzwi.

[Obrazek: eq9lj.jpg]
[Obrazek: 2ueqla0.jpg]
[Obrazek: 2i9mc78.jpg]
[Obrazek: ayn4fo.jpg]
 
Odpowiedz
#40
Ktoś ma A119/A119s w Volvo S40 ? Proszę o zdjęcie Smile
 
Odpowiedz
#41
[Obrazek: 95f97f3b6d8714d6cc9cb1beafcc9eed.jpg][Obrazek: 5524cde7af3fadc0dc34db760cbf6318.jpg]

Oczywiście to nie jest w Volvo...
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
#42
Wysępiłem Vico Marcusa Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#43
No to Volvo S40. Nie jest to idealne miejsce ale lepszego nie znalazłam Sad

[Obrazek: IMAG0142.jpg]
 
Odpowiedz
#44
Viofo a119S-G w Passacie B8. Przy okazji mały patent na mocowanie tej kamerki na uchwycie z przyssawką.

Kupujemy coś takiego : http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-na-...49944.html

   

Przyssawka - to z tyłu - połączone jest z "trzymadłem" na przegubie kulowym. Odkręcamy dwie śrubki przy przegubie i otrzymujemy :

   

Tutaj zdjęcie od razu z następnym krokiem, czyli przyklejeniem modułu GPS do tej przyssawki. Przyssawka jest wąska - mniej więcej 1 cm ( tyle co moduł GPS ). Ponieważ przyssawka zapina się poprzez obrót pierścienia trzeba dobrze wymierzyć miejsce przyklejenia. Choć na dobrą sprawę, to przyssawkę można zamocować prawie dowolnie w zakresie 360 stopni, więc nie jest to jakoś super konieczne. Ja lubię mieć wszystko prosto, więc trochę się z klejeniem pomęczyłem. W przypadku przeniesienia do innego samochodu, przegub kulowy nieco ułatwia sprawę poprawnego umiejscowienia przyssawki ;-)

Tak to wygląda na szybie :

   

A tak z kamerką od wewnątrz i z zewnątrz:

   

   

A to zdjęcie z kamerki ;-) Jak na zakup za niecałe 290 PLN jest super Big Grin

   
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości