Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To nie fotomontaż
#1
Wink 




Stałem tak z 4 zmiany świateł nikt więcej  nie czekał, wszyscy jechali na czerwonym.
 
Odpowiedz
#2
Zapewne, lokalna policja nic nie wie o procederze nagminnego łamania prawa na tymże "wahadle" ...
Niestety, ponownie patologia górą :-(
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#3
hehehehe...dobre,zgadzam się z Szoferem w 100% jak rzadko, że lokalna policja nic nie wie i pierwsze widzi, ale jutro przypilnują....byłeś uczciwy i tak w końcu złamałeś prawo...z rozsądku
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#4
(13-04-2017, 20:32:44)mcmac napisał(a): hehehehe...dobre,zgadzam się z Szoferem w 100% jak rzadko

z tym rzadko, to trochę przesadzasz ... pojeździł byś trochę za mną, a przestałbyś być sceptycznym :-) Jadę w lewo ... to widać, jadę w prawo ...też, a przede wszystkim, odróżniam światło zielone od czerwonego ...
We Wrocławiu non stop ktoś jedzie na czerwonym, ale do ruszania na zielonym nie ma chętnych. To jest dopiero patologia.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#5
Stałem kiedyś na podobnym wahadle. Oczywiście nie twierdzę, że tu jest tak samo - być może po prostu tutaj wszyscy cisną na czerwony, ale... Na zielonym dało się wjechać (w przeciwieństwie do filmu), ale po prostu ustawienie świateł było spierdzielone. Nawet gdy wjechałeś na zielonym (pod koniec cyklu), to najczęściej opuszczałeś je gdy dla przeciwnego kierunku ruchu też już było zielone. Nie mówiąc o tych co wjechali na czerwonym. Jechałem tam dwa dni pod rząd i było to samo, jakie ch** leciały na CB i jak bajzel tam był, to dramat.
 
Odpowiedz
#6
Ale BURACTWO !!!
Ja bym ruszył i czekał, aż oni się wycofają.
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#7
(14-04-2017, 11:52:38)hsurim napisał(a): Ale BURACTWO !!!

Buractwo, jak najbardziej, ale i spora kasa do zgarnięcia wprost z ulicy ... tylko, że chętnych z bloczkami pokutnymi brak.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#8
(14-04-2017, 11:52:38)hsurim napisał(a): Ale BURACTWO !!!
Ja bym ruszył i czekał, aż oni się wycofają.

a może po prostu coś jest nie tak z tym cyklem świateł.. bo to aż niemożliwe, żeby tylu kierowców pojechało sobie na czerwonym..
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości